Zase nějaký ty bidony jako zakázkovka

Zase nějaký ty bidony jako zakázkovka :), tentokrát pro regionální závody Pekla Severu :), a když fotit, tak jak jinak než na kostkách :)

Znáte to, když chcete, můžete si udělat peklo i ze zdánlivě nevinné vyjížďky ... :) Ale abyste nemuseli sami nic vymýšlet a neplánovitě se potom někde mučit, máme tady u nás pravidelně regionální závody seriálu Peklo severu. V rámci tohoto dobrovolného mučení jsme dostali zakázku na stylové bidony.

Znáte to, když chcete, můžete si udělat peklo i ze zdánlivě nevinné vyjížďky … :) Ale abyste nemuseli sami nic vymýšlet a neplánovitě se potom někde mučit, máme tady u nás pravidelně regionální závody seriálu Peklo severu.
V rámci tohoto dobrovolného mučení jsme dostali zakázku na stylové bidony.

Jak jinak - zakázka splněna! Tady jsou ...

Jak jinak – zakázka splněna! Tady jsou …

A jak jinak je nafotit, než stylově na dlažbě. Máme ty naše kostky sice o fous menší, než ty pověstné z jarních klasik a z Roubaix, ale jak už tady padlo, kdo chce, může se kvalitně zmučit i na nich. Přitom určitě přijde vhod, občas si loknout - právě z takový flašky! Tak ať to všem chutná - jak ty kostky, tak ten ionťák nebo jenom obyčejná voda ...

A jak jinak je nafotit, než stylově na dlažbě. Máme ty naše kostky sice o fous menší, než ty pověstné z jarních klasik a z Roubaix, ale jak už tady padlo, kdo chce, může se kvalitně zmučit i na nich. Přitom určitě přijde vhod, občas si loknout – právě z takový flašky! Tak ať to všem chutná – jak ty kostky, tak ten ionťák nebo jenom obyčejná voda …