XV Memoriał Romana Ręgorowicza

polskoHned po závodech v Brně se přesunuli závodníci CK Kolokrám.cz-Svijany do Polska, kde absolvovali první pohárový závod.   Na start se postavilo zhruba 160 závodníků a za tým Kolokrám.cz-Svijany  Svoboda, Soukup, Radolf a Marek. Jelo se 10 okruhů v délce po 12km.

Za větrného počasí se peloton často dělil a drobil na malé skupiny. Ale žádná skupina nebyla úspěšná až do cíle. Aktivní byli i Soukup a Svoboda, kteří byli v několika únicích. Do cíle nakonec jelo celé pole pohromadě a v hromadném spurtu se nikdo z našich výrazně neprosadil. Soukup dojel na 19. místě a Svoboda  na 39. místě ve stejném čase jako vítěz. Radolf a Marek závod nedokončili.