Velká cena Kolokrámu malá ochutnávka :)

Děkujeme tímto opravdu všem co v pátek dorazili, ať závodníci, tak diváci, sponzoři, za pomoc klobouček městské policii, rozhodčím, tak i všem dobrovolníkům a ilegálním kolokrámníkům :)… Přírodní zavlažovací systém se po několika měsících „rozchodil“ v tu nejnevhodnější dobu a i přes tuto nepřízeň počasí zde zůstala většina diváků a fanoušků až do konce a tak mělo vyhlášení vítězů i následná aukce dresů skvělou atmosféru a odpovídající úroveň! Následné foto reporty rozdělíme zvlášť…nejdříve závod, následně aukce a na závěr Vám připravíme krátký report z vernisáže a besedy z legendami. Máte se tak na co těšit! Ještě jednou díky Vám všem! Cuba Libre a kolokrámníci

TaK den "D" nastal! Díky všem, kdo se na přípravě podíleli (organizátoři akce, sponzoři, oficiální i "ilegální" kolokrámníci, městská policie, členové zastupitelstva, rozhodčí, samozřejmě i diváci a všichni přátelé cyklistiky :-D) a také díky závodníkům, kteří zaplnili startovní prostor a mohl konečně zaznít výstřel ze startovní pistole ...

TaK den „D“ nastal! Díky všem, kdo se na přípravě podíleli (organizátoři akce, sponzoři, oficiální i „ilegální“ kolokrámníci, městská policie, členové zastupitelstva, rozhodčí, samozřejmě i diváci a všichni přátelé cyklistiky :-D) a také díky závodníkům, kteří zaplnili startovní prostor a mohl konečně zaznít výstřel ze startovní pistole …

A zakrátko už se mohlo spurtovat na pásce o body a zajímavé prémie ...

A zakrátko už se mohlo spurtovat na pásce o body a zajímavé prémie …

Na startu jsme ještě mohli klukům symbolicky popřát - ať se práší za kočárem! Ale všechno bylo jinak. Po chvíli už pěkně cákalo od gum!

Na startu jsme ještě mohli klukům symbolicky popřát – ať se práší za kočárem! Ale všechno bylo jinak. Po chvíli už pěkně cákalo od gum!

Přírodní zavlažovací systém se po několika měsících "rozchodil" v tu nejnevhodnější dobu :-o.

Přírodní zavlažovací systém se po několika měsících „rozchodil“ v tu nejnevhodnější dobu :-o.

Okruh sám o sobě nebyl nijak jednoduchý a voda na trati a v očích to chlapcům pěkně znepříjemnila. Ale vydrželi a diváci taky! Takže upřímně velké díky všem!

Okruh sám o sobě nebyl nijak jednoduchý a voda na trati a v očích to chlapcům pěkně znepříjemnila. Ale vydrželi a diváci taky! Takže upřímně velké díky všem!

Po celou dobu se fakt závodilo a nikdo to nebral na lehkou váhu - asi byly ceny a prémie dostatečně motivující ;-).

Po celou dobu se fakt závodilo a nikdo to nebral na lehkou váhu – asi byly ceny a prémie dostatečně motivující ;-).

... však taky všichni na stupních vypadali spokojeně - stálo to za to.

… však taky všichni na stupních vypadali spokojeně – stálo to za to.

... a novoborští zase po dlouhé době mohli doslova přímo na ulici vidět na vlastní oči závodníky - cyklisty a trochu si tak oživit vzpomínky na doby minulé. A svým dětem a mladším kamarádům mohli povyprávět, jaké to bývalo ... a komu to nestačilo, šel si atmosféru užít do kinosálu, kde už na ně čekal další program, který obohatili svou přítomností a vzpomínkami borci, kteří zažili tu pravou "starou" Bohemku!

… a novoborští zase po dlouhé době mohli doslova přímo na ulici vidět na vlastní oči závodníky – cyklisty a trochu si tak oživit vzpomínky na doby minulé. A svým dětem a mladším kamarádům mohli povyprávět, jaké to bývalo … a komu to nestačilo, šel si atmosféru užít do kinosálu, kde už na ně čekal další program, který obohatili svou přítomností a vzpomínkami borci, kteří zažili tu pravou „starou“ Bohemku!