Starý dobrý S-Works Venge :)

Občas je potřeba se při úklidu podívat, jestli vám třeba nezahálí nějaký ten „kostlivec“ ve skříni …

Občas je potřeba se při úklidu podívat, jestli vám třeba nezahálí nějaký ten "kostlivec" ve skříni ...

Občas je potřeba se při úklidu podívat, jestli vám třeba nezahálí nějaký ten „kostlivec“ ve skříni …

... neříkejte, že se vás to netýká. Vždycky se něco najde. U nás třeba ...

… neříkejte, že se vás to netýká. Vždycky se něco najde. U nás třeba …

... třeba tenhle kousek: SPECIALIZED S-WORKS VENGE

… třeba tenhle kousek: SPECIALIZED S-WORKS VENGE

Je kompletní, jen po něm sáhnout a "sundat ho s věšáku" ... už je na čase, aby se kola otáčela, aby se na gumách nevytlačily plošky od dlouhého stání.

Je kompletní, jen po něm sáhnout a „sundat ho s věšáku“ … už je na čase, aby se kola otáčela, aby se na gumách nevytlačily plošky od dlouhého stání.

Při vývoji si zvykla na vítr v tunelu, vemte ho tedy ven, popusťe uzdu a dopřejte jim zase trochu toho větru. Buď ho můžete předhánět nebo se s ním můžete přetlačovat - zepředu, zprava, zleva ... vždyť to znáte :).

Při vývoji si zvykla na vítr v tunelu, vemte ho tedy ven, popusťe uzdu a dopřejte jim zase trochu toho větru. Buď ho můžete předhánět nebo se s ním můžete přetlačovat – zepředu, zprava, zleva … vždyť to znáte :).

... opřete se do klik, roztočte je, ať nikdo nemá šanci na průmyslovou špionáž :), ať si ani nepřečte, co jsou zač ... ať si zajde raději k nám, my mu to povíme ...

… opřete se do klik, roztočte je, ať nikdo nemá šanci na průmyslovou špionáž :), ať si ani nepřečte, co jsou zač … ať si zajde raději k nám, my mu to povíme …

... a nemusí se bát! Ani za informace ani za za tenhle "Gold Chain" nám nebudou muset platit zlatem :).

… a nemusí se bát! Ani za informace ani za za tenhle „Gold Chain“ nám nebudou muset platit zlatem :).

Tak vidíte, tady toho kostlivce se vůbec bát nemusíte. Dokonce ani ten, kdo má strach z elektřiny :) - tady se jedná o čistě mechanickou záležitost.

Tak vidíte, tady toho kostlivce se vůbec bát nemusíte. Dokonce ani ten, kdo má strach z elektřiny :) – tady se jedná o čistě mechanickou záležitost.

Jak je dnes běžná praxe - uvnitř rámu vedená ovládací lanka. Tak to je - někdo občas mění baterku, někdo lanka ... někdo rovnou celý kolo :), podle libosti.

Jak je dnes běžná praxe – uvnitř rámu vedená ovládací lanka. Tak to je – někdo občas mění baterku, někdo lanka … někdo rovnou celý kolo :), podle libosti.

Na drobných detailech je vidět, že pro maximální "pohodlí" těch lanek, pro jejich optimální chod, se dělá hodně ... a taky to dobře vypadá.

Na drobných detailech je vidět, že pro maximální „pohodlí“ těch lanek, pro jejich optimální chod, se dělá hodně … a taky to dobře vypadá.

... když už jsme u toho pohodlí! Nekonečný příběh! Neustále se hledá to nejlepší řešení, pořád se vymýšlí, testuje, měří, ... no nedivte se, že je z toho tolik možností, variant. Každej jsme totiž trochu/hodně jinej a tak si musíme zvolit to, co je pro nás nejvhodnější.

… když už jsme u toho pohodlí! Nekonečný příběh! Neustále se hledá to nejlepší řešení, pořád se vymýšlí, testuje, měří, … no nedivte se, že je z toho tolik možností, variant. Každej jsme totiž trochu/hodně jinej a tak si musíme zvolit to, co je pro nás nejvhodnější.

Tady jeden z těch "osvědčenějších" systémů držení a nastavování sedlovky - některá řešení není třeba zase až tak často, za každou cenu, inovovat ... nemyslíte?

Tady jeden z těch „osvědčenějších“ systémů držení a nastavování sedlovky – některá řešení není třeba zase až tak často, za každou cenu, inovovat … nemyslíte?

Tady jsme se vývojem dostali ke dvěma základním variantám: buď si zvolíte takhle krásně vyvedené čelisti nebo dnes už neméně hezky zakomponované kotouče do stavby. Obojí bez chyb, záleží již jen na vašem vkusu.

Tady jsme se vývojem dostali ke dvěma základním variantám: buď si zvolíte takhle krásně vyvedené čelisti nebo dnes už neméně hezky zakomponované kotouče do stavby. Obojí bez chyb, záleží již jen na vašem vkusu.

... zbytečný! :) To už dnes každej trouba ví! Že nejlepší chleba by se měl péct ze žita a rámy? Z karbonu! :)

… zbytečný! :) To už dnes každej trouba ví! Že nejlepší chleba by se měl péct ze žita a rámy? Z karbonu! 🙂

A když je upečeno, tak se ještě musí smontovat ... a kde to "umí" nejlíp?

A když je upečeno, tak se ještě musí smontovat … a kde to „umí“ nejlíp?

V KOLOKRÁMu! :)

V KOLOKRÁMu! 🙂

Můžete mít sílu třeba jako bejk. Když jsou ale (podle předepsaných hodnot) tyhle šrouby utažený, řiditka v představci neprotočíte! Jedině, když máte sílu jako hovado :), pak je rovnou ulomíte! :)

Můžete mít sílu třeba jako bejk. Když jsou ale (podle předepsaných hodnot) tyhle šrouby utažený, řiditka v představci neprotočíte! Jedině, když máte sílu jako hovado :), pak je rovnou ulomíte! 🙂

Ten vývoj v tunelu (samozřejmě větrným :)! ) je vidět. Aerodynamický detaily, kam se podíváš ...

Ten vývoj v tunelu (samozřejmě větrným :)! ) je vidět. Aerodynamický detaily, kam se podíváš …

Když všechno pasuje, to se to montuje! To je pak i čas na drobný maličkosti. Zlatý zuby už tolik nefrčí, jako kdysi, takže takovým úsměvem s vyceněným zlaťákem už nikoho neoslníte - leda že budete stát v přímým slunci :), ale třeba taková malá zlatá koncovka na lanku ... :)

Když všechno pasuje, to se to montuje! To je pak i čas na drobný maličkosti. Zlatý zuby už tolik nefrčí, jako kdysi, takže takovým úsměvem s vyceněným zlaťákem už nikoho neoslníte – leda že budete stát v přímým slunci :), ale třeba taková malá zlatá koncovka na lanku … 🙂

... zase až tolik toho pokroku ale za každou cenu nehledejte! To nejsou nasávací otvory pro chlazení řiditek. To jsou obyčejný hlavy imbusů! :)

… zase až tolik toho pokroku ale za každou cenu nehledejte! To nejsou nasávací otvory pro chlazení řiditek. To jsou obyčejný hlavy imbusů! 🙂

Zato tady, tady se dá vymýšlet snad do nekonečna! Ale bacha, někdy jsou tvary úžasný tak, až z nich bidony samou radostí skáčou ven! :)

Zato tady, tady se dá vymýšlet snad do nekonečna! Ale bacha, někdy jsou tvary úžasný tak, až z nich bidony samou radostí skáčou ven! 🙂