SRM aneb „bezdrátovej siloměr“ :)

… tady se něco válí?

... tady se něco válí?

… tady se něco válí?

No jo, to je přeci "bezdrátovej siloměr" od SRM! Tak nějak to tam je napsaný :).

No jo, to je přeci „bezdrátovej siloměr“ od SRM! Tak nějak to tam je napsaný :).

... a celý se to točí - viz.: ROTOR :) A asi to patří jako komplet k sobě ...

… a celý se to točí – viz.: ROTOR :) A asi to patří jako komplet k sobě …

Tak přátelé, kamarádi! Dříve výsada jen několika vyvolených z těch nejbohatších týmů, dnes užitečná a dostupná věcička pro každého! Hlavně tedy pro ty, kteří ten svůj výkon měřit chtějí nebo kde vůbec něco měřit lze ... :) :) :)

Tak přátelé, kamarádi! Dříve výsada jen několika vyvolených z těch nejbohatších týmů, dnes užitečná a dostupná věcička pro každého! Hlavně tedy pro ty, kteří ten svůj výkon měřit chtějí nebo kde vůbec něco měřit lze … :) :) 🙂

K tomu dostanete přibalený vkusný "budík". Nebojte, nebudou se vám na řiditkách hromadit! Dnes už je všechno, na co jste zvyklí, "v jednom" ... ALL IN ONE :).

K tomu dostanete přibalený vkusný „budík“. Nebojte, nebudou se vám na řiditkách hromadit! Dnes už je všechno, na co jste zvyklí, „v jednom“ … ALL IN ONE :).

Samozřejmě je systém plně kompa ... "něco" :) s vaším a trenérovým PC - budete tedy pod stálou kontrolou! :)

Samozřejmě je systém plně kompa … „něco“ :) s vaším a trenérovým PC – budete tedy pod stálou kontrolou! 🙂

Display zatím ještě spinká, ale jakmile nainstalujete a spustíte koncert pro dvě nohy - začne nemilosrdně vyhodnocovat a vy uvidíte ...

Display zatím ještě spinká, ale jakmile nainstalujete a spustíte koncert pro dvě nohy – začne nemilosrdně vyhodnocovat a vy uvidíte …

Tak si k nám přijďte, my to zatím posbíráme a úhledně zabalíme do krabice ... nebo, raději, vám to rovnou nainstalujeme! V KOLOKRÁMu, to je snad jasný?! :)

Tak si k nám přijďte, my to zatím posbíráme a úhledně zabalíme do krabice … nebo, raději, vám to rovnou nainstalujeme! V KOLOKRÁMu, to je snad jasný?! :)