SPECIALIZED S-WORKS TARMAC DISC 2019!

Specializujete se na novinky? A navíc ještě speciálně od SPECIALIZED? Potom jste ve správnou chvíli na správném místě – tady je. Zatím ještě za zavřenou bránou, ale ta už se brzy otevře a od léta budou v nabídce ve všech velikostech. Co to znamená? OBJEDNÁVEJTE!!! UŽ TEĎ!!! U NÁS!!!

Specializujete se na novinky? A navíc ještě speciálně od SPECIALIZED? Potom jste ve správnou chvíli na správném místě - tady je. Zatím ještě za zavřenou bránou, ale ta už se brzy otevře a od léta budou v nabídce ve všech velikostech. Co to znamená? OBJEDNÁVEJTE!!! UŽ TEĎ!!! U NÁS!!!

Specializujete se na novinky? A navíc ještě speciálně od SPECIALIZED? Potom jste ve správnou chvíli na správném místě – tady je. Zatím ještě za zavřenou bránou, ale ta už se brzy otevře a od léta budou v nabídce ve všech velikostech. Co to znamená? OBJEDNÁVEJTE!!! UŽ TEĎ!!! U NÁS!!!

Pokud si ještě nejste úplně jisti, zda do toho jít, či nejít, ... můžete se po Giru zeptat Zdeňka Štybara na názor...

Pokud si ještě nejste úplně jisti, zda do toho jít, či nejít, … můžete se po Giru zeptat Zdeňka Štybara na názor…

...určitě vám rád poví, jak se mu roztáčely tyhle kliky, jek na to reagovaly ROVALy a vůbec jak se projevoval celý stroj - nebo víte o někom povolanějším? :)

…určitě vám rád poví, jak se mu roztáčely tyhle kliky, jek na to reagovaly ROVALy a vůbec jak se projevoval celý stroj – nebo víte o někom povolanějším? 🙂

Zde byste asi nečekali nic jiného, tady není co vymýšlet. Pokud nezapomenete nabít baterii, nenajdete nic k úvahám ...

Zde byste asi nečekali nic jiného, tady není co vymýšlet. Pokud nezapomenete nabít baterii, nenajdete nic k úvahám …

Sice, jako celek, novinka, ale se super osvědčenými komponenty. Tečka!

Sice, jako celek, novinka, ale se super osvědčenými komponenty. Tečka!

Pravda, tady je to na každém jednotlivci - každý "ji" máme jinou :)!

Pravda, tady je to na každém jednotlivci – každý „ji“ máme jinou :)!

Tenhle nápis se v posledních letech stal synonymem extra kvality bez kompromisů - můžete s tím nesouhlasit, můžete o tom vést debaty, ale to je jediné, co se proti tomu dá dělat ... :)

Tenhle nápis se v posledních letech stal synonymem extra kvality bez kompromisů – můžete s tím nesouhlasit, můžete o tom vést debaty, ale to je jediné, co se proti tomu dá dělat … 🙂

... tenhle komponent to o sobě může říct taky. Při vývoji se využívají nejmodernější postupy a technologie.

… tenhle komponent to o sobě může říct taky. Při vývoji se využívají nejmodernější postupy a technologie.

Správně, jsou to ROVALy!

Správně, jsou to ROVALy!

... kabely zde, namísto lanek, doprovázejí na cestě po a v rámu hadičky ke kotoučovkám. Vše doladěné a uhlazené - vymyšlené do detailů a samozřejmě - funkční!

… kabely zde, namísto lanek, doprovázejí na cestě po a v rámu hadičky ke kotoučovkám. Vše doladěné a uhlazené – vymyšlené do detailů a samozřejmě – funkční!

Tady se to hlídá, moc "vetřelců" sem nepouštějí - tady je to samej S-Works :).

Tady se to hlídá, moc „vetřelců“ sem nepouštějí – tady je to samej S-Works :).

A ani u těchto detailů nemusíte o ničem pochybovat - no problem.

A ani u těchto detailů nemusíte o ničem pochybovat – no problem.

Ať už jste nebo nejste příznivcem el. systému řazení, jediné co nakonec z celého meditování vzejde je, že to funguje neskutečně - dokonalost!

Ať už jste nebo nejste příznivcem el. systému řazení, jediné co nakonec z celého meditování vzejde je, že to funguje neskutečně – dokonalost!

Tak je to tady zvykem - tady SW používá svoje vlastní komponenty.Podívejte se tedy, v čem se liší od zaběhnutých systémů ...

Tak je to tady zvykem – tady SW používá svoje vlastní komponenty.Podívejte se tedy, v čem se liší od zaběhnutých systémů …

Tady to máte s "razítkem" - u nás můžete objednávat. :)

Tady to máte s „razítkem“ – u nás můžete objednávat. 🙂

Abyste nemuseli listovat v manuálech a byli vždy rychle připraveni třeba i na případné dotazy - výrobci dnes vlastnosti svých produktů, výrobní postupy a použité materiály popisují přímo na nich ...

Abyste nemuseli listovat v manuálech a byli vždy rychle připraveni třeba i na případné dotazy – výrobci dnes vlastnosti svých produktů, výrobní postupy a použité materiály popisují přímo na nich …

... tenhle měřič výkonu vypadá skoro jako náhrada kyčelního kloubu :) - taky se vyrábí jen z těch nejlepších materiálů - tuhle endoprotézu můžete ale měnit častěji než tu ve vlastním těle - ale je to vůbec potřeba? Tyhle komponenty jsou dnes za běžných podmínek nezničitelné.

… tenhle měřič výkonu vypadá skoro jako náhrada kyčelního kloubu :) – taky se vyrábí jen z těch nejlepších materiálů – tuhle endoprotézu můžete ale měnit častěji než tu ve vlastním těle – ale je to vůbec potřeba? Tyhle komponenty jsou dnes za běžných podmínek nezničitelné.

Jak jsme se zpočátku báli, jak budou ty kotouče na silničce vypadat - a vidíte - víc než dobře! :)

Jak jsme se zpočátku báli, jak budou ty kotouče na silničce vypadat – a vidíte – víc než dobře! 🙂

Vepředu i vzadu - krásně zapadají do stavby, detaily jsou doladěny, pohled nenarušují hadičky, vtipně schované v samotné stavbě - dost dobrý.

Vepředu i vzadu – krásně zapadají do stavby, detaily jsou doladěny, pohled nenarušují hadičky, vtipně schované v samotné stavbě – dost dobrý.

Je to tak, všechno je tady popsaný - tedy pokud víte, co to je ... :)

Je to tak, všechno je tady popsaný – tedy pokud víte, co to je … 🙂

... i tady na tom "kráječi na uzeniny" :) --- "mražený" :) , jak tady stojí psáno. :) :) :)

… i tady na tom „kráječi na uzeniny“ :) — „mražený“ :) , jak tady stojí psáno. :) :) 🙂

Už jste ho viděli z pravé strany, teď ještě z levé a ...

Už jste ho viděli z pravé strany, teď ještě z levé a …

... a tenhle pán má asi v současné době nejvíc postřehů z jeho provozu.

… a tenhle pán má asi v současné době nejvíc postřehů z jeho provozu.