S-Works Venge Quick Step

Ať se podíváte na dokonale přírodou vytvořené proporce třeba takové vážky nebo design nějakého supersonického letounu a potom tady na tohle … absolutní do-ko-na-lost! Tohle poletí! Jak to ve většině případů bývá, limity hledejte pouze u sebe :-D. Uvedený stroj je k dispozici zde u nás v Reichenbergu, a je na prodej :)…. cena? 199.000,- Kč s DPH. Velikost? 56-ka … nějaké další dotazy 🙂 ???… vše nejlépe do mailu na jakub.svoboda@kolokram.cz

Nacvakněnte si tam ten svůj "měřák" 😃 a můžete vyrazit. Kam? Na švih! Na čem?
Nacvakněnte si tam ten svůj „měřák“ 😃 a můžete vyrazit. Kam? Na švih! Na čem?
Ještě chvíli vás necháme hádat ... Quick step/pro rychlý krok nebo chůzi potřebujete nohy a pro pořádný let na tomhle stroji potřebujete sakra pořádný nohy!
Ještě chvíli vás necháme hádat … Quick step/pro rychlý krok nebo chůzi potřebujete nohy a pro pořádný let na tomhle stroji potřebujete sakra pořádný nohy!
Tak to je on!
Tak to je on!
Na závodech se zrodil právě zase pro závodění - když ne se soupeři, tak klidně můžete sami se sebou. Jízda na takovém nářadí je prostě už sama o sobě výzva!
Na závodech se zrodil právě zase pro závodění – když ne se soupeři, tak klidně můžete sami se sebou. Jízda na takovém nářadí je prostě už sama o sobě výzva!
... neoddiskutovatelně - sportovní nástroj se vším všudy. A přitom nadělá i móóóře parády!
… neoddiskutovatelně – sportovní nástroj se vším všudy. A přitom nadělá i móóóře parády!
Ať se podíváte na dokonale přírodou vytvořené proporce třeba takové vážky nebo design nějakého supersonického letounu a potom tady na tohle ... absolutní do-ko-na-lost! Tohle poletí! Jak to ve většině případů bývá, limity hledejte pouze u sebe :-)
Ať se podíváte na dokonale přírodou vytvořené proporce třeba takové vážky nebo design nějakého supersonického letounu a potom tady na tohle … absolutní do-ko-na-lost! Tohle poletí! Jak to ve většině případů bývá, limity hledejte pouze u sebe 🙂
Pohodlný posed jde ruku v ruce s pohodlným úchopem ...
Pohodlný posed jde ruku v ruce s pohodlným úchopem …
... nebo obráceně
… nebo obráceně
Máte tady dvě jistoty - za prvé, že pokud můžete, dá se ten stroj rozjet jako raketa. Za druhé, že když bude třeba z jakéhokoliv důvodu zpomalit/zastavit, není problém - kotouče spolehlivě poslouží jak na suchu, tak na vodě.
Máte tady dvě jistoty – za prvé, že pokud můžete, dá se ten stroj rozjet jako raketa. Za druhé, že když bude třeba z jakéhokoliv důvodu zpomalit/zastavit, není problém – kotouče spolehlivě poslouží jak na suchu, tak na vodě.
... 3D puzzle
… 3D puzzle
Aerodynamika je dnes u všeho, co se pohybuje alfou a omegou. Ne jinak je to i tady. Nejen stavba, ale i veškeré komponenty a hlavně kola, vše zaručuje optimální vlastnosti jak co se týká minimálního odporu při jízdě (vpřed 😃), tak jsou zároveň minimalizovány vlivy bočního větru - a ten, jak všichni víme, je stejně na h...., jako ten proti 😃!
Aerodynamika je dnes u všeho, co se pohybuje alfou a omegou. Ne jinak je to i tady. Nejen stavba, ale i veškeré komponenty a hlavně kola, vše zaručuje optimální vlastnosti jak co se týká minimálního odporu při jízdě (vpřed 😃), tak jsou zároveň minimalizovány vlivy bočního větru – a ten, jak všichni víme, je stejně na h…., jako ten proti 😃!
Ne že by mechanickým sadám už odzvonilo, ale holt i tady elektika "vládne světu" ...
Ne že by mechanickým sadám už odzvonilo, ale holt i tady elektika „vládne světu“ …
Zde si můžeme všimnout detailu vyůstění brzdové hadičky z nohy vidlice - vše je dokonale maskováno. Na první pohled, hlavně laik, vlastně nic takového nevidí a jen se diví ... :-)
Zde si můžeme všimnout detailu vyůstění brzdové hadičky z nohy vidlice – vše je dokonale maskováno. Na první pohled, hlavně laik, vlastně nic takového nevidí a jen se diví … 🙂
Položíte na to ruce a máte dojem, že už jste se s tím narodili, že to je asi součást vašeho těla ...
Položíte na to ruce a máte dojem, že už jste se s tím narodili, že to je asi součást vašeho těla …
Kouknete na to a hned víte, že jste součástí KOLOKRÁMostroje :-)
Kouknete na to a hned víte, že jste součástí KOLOKRÁMostroje 🙂
Kdo ví, jednou si tady za jízdy možná budete upravovat i výšku a sklon sedla - jako v autě. Možná bude i masírovat ... :-)
Kdo ví, jednou si tady za jízdy možná budete upravovat i výšku a sklon sedla – jako v autě. Možná bude i masírovat … 🙂
Dovedete si představit? Tý práce co by bylo s tvarováním třeba ještě nedávno používaného hliníku??? Ještě, že už se odstěhoval ... do Humpolce :-)
Dovedete si představit? Tý práce co by bylo s tvarováním třeba ještě nedávno používaného hliníku??? Ještě, že už se odstěhoval … do Humpolce 🙂
Řazení je dnes dokonalé, stejně dokonalé a "chytré" jako třeba váš mobil ...
Řazení je dnes dokonalé, stejně dokonalé a „chytré“ jako třeba váš mobil …
Když říkáme řazení, myslíme tím, samozřejmě, jak vzadu, tak i vepředu!
Když říkáme řazení, myslíme tím, samozřejmě, jak vzadu, tak i vepředu!
Spojka na řetězu - chytrý to a jednoduchý kousek!
Spojka na řetězu – chytrý to a jednoduchý kousek!
O lakování se snad ani není třeba zmiňovat - možnosti jsou takřka neomezené!
O lakování se snad ani není třeba zmiňovat – možnosti jsou takřka neomezené!
No a stroj jako celek? Žádné mudrování! To se musí zkusit!!!
No a stroj jako celek? Žádné mudrování! To se musí zkusit!!!