S-Works Epic – Sram AXS

S tím podzimem u většiny přijde ke slovu spíš víc toho terénu, než silnice … tam přijde vhod, když to „sem tam“ trochu zapruží 😀 …

S tím podzimem u většiny přijde ke slovu spíš víc toho terénu, než silnice ... tam přijde vhod, když to "sem tam" trochu zapruží :-D ...
S tím podzimem u většiny přijde ke slovu spíš víc toho terénu, než silnice … tam přijde vhod, když to „sem tam“ trochu zapruží 😀 …
Co takhle popadnout tuhle trubku do teplejch a vyrazit?
Co takhle popadnout tuhle trubku do teplejch a vyrazit?
Velkej mozek (Brain) měl i velkej šéf :-D, kotoučovky má i vaše silnička (možná?), tak není třeba žádný velký zvykání ...
Velkej mozek (Brain) měl i velkej šéf :-D, kotoučovky má i vaše silnička (možná?), tak není třeba žádný velký zvykání …
Guma tak akorát "do všeho" ...
Guma tak akorát „do všeho“ …
... a na čem se teda jako má vyjet? S-Works Epic! Tak, jak tady stojí - buď si přineste pedály nebo zavolejte jaký tam máme hodit a ... jede se! Že jste zvyklí na lehký váhy? Tak nemějte strach - ve velikosti "L" kompletní bicykl má rovných 10,2 kg! To je hodně slušný!
… a na čem se teda jako má vyjet? S-Works Epic! Tak, jak tady stojí – buď si přineste pedály nebo zavolejte jaký tam máme hodit a … jede se! Že jste zvyklí na lehký váhy? Tak nemějte strach – ve velikosti „L“ kompletní bicykl má rovných 10,2 kg! To je hodně slušný!
Koukali jste někdy do orloje? Není třeba - tam totiž snad ani tolik koleček není! :-D Máte tedy na výběr nespočet variant - s pomocí řazení SRAM AXS můžete dle libosti všechny využívat.
Koukali jste někdy do orloje? Není třeba – tam totiž snad ani tolik koleček není! 😀 Máte tedy na výběr nespočet variant – s pomocí řazení SRAM AXS můžete dle libosti všechny využívat.
Jedna placka - o jednu starost míň!
Jedna placka – o jednu starost míň!
Vzadu to všechno obstarává takovel malej, ale šikovnej, bezdrátovej "transformer" :-D.
Vzadu to všechno obstarává takovel malej, ale šikovnej, bezdrátovej „transformer“ :-D.
Na těch dnešních kolech se objevují stále nějaké nové vychytávky - člověk si někdy až říká, jak jsme dřív na tom, co bylo, vůbec mohli jezdit???
Na těch dnešních kolech se objevují stále nějaké nové vychytávky – člověk si někdy až říká, jak jsme dřív na tom, co bylo, vůbec mohli jezdit???
Umýt tuhle kazetu, to bude brnkačka!
Umýt tuhle kazetu, to bude brnkačka!
Váženo i s tou brašnou! :)
Váženo i s tou brašnou! 🙂
Čím míň a menších hejblat na ovládání čehokoliv - tím líp!
Čím míň a menších hejblat na ovládání čehokoliv – tím líp!
Čím víc osvědčených komponentů a stavebních prvků - taky lepší! :)
Čím víc osvědčených komponentů a stavebních prvků – taky lepší! 🙂
Na tomhle stroji moc nedostatků nenajdete! Snad jen, že vám neříká pane. Zatím! :)
Na tomhle stroji moc nedostatků nenajdete! Snad jen, že vám neříká pane. Zatím! 🙂