Retül

… jak se také dá smysluplně využít mezisezónní období – někdy to není ani na kolo ani na lyže, tak co takhle zajet si k nám doladit posed?

... pamatuješ si ještě, co to je za prográmek? Jo, něco mi to říká ... :-D

… pamatuješ si ještě, co to je za prográmek? Jo, něco mi to říká … 😀

Kamarád nezaváhal a včas se svěřil systému RETÜL, aby mu na základě jeho tělesných proporcí a disproporcí vyhodnotil, jak se správně "na lopatě sedí" :-D.

Kamarád nezaváhal a včas se svěřil systému RETÜL, aby mu na základě jeho tělesných proporcí a disproporcí vyhodnotil, jak se správně „na lopatě sedí“ :-D.

Nepřipomíná vám to něco? ... ale babičko, já neznám tyhle věci, jak se dát upéct v peci. Ukaž mi tedy, jak se správně na lopatě sedí ... :-D. Nebojte, my vám to tedy ukážem!

Nepřipomíná vám to něco? … ale babičko, já neznám tyhle věci, jak se dát upéct v peci. Ukaž mi tedy, jak se správně na lopatě sedí … :-D. Nebojte, my vám to tedy ukážem!

... a nejen to.

… a nejen to.

Změříme si vás ... nastavíme do výchozí pozice váš nástroj a ...

Změříme si vás … nastavíme do výchozí pozice váš nástroj a …

... začneme zadávat naměřené výchozí hodnoty do systému, ať má s čím pracovat.

… začneme zadávat naměřené výchozí hodnoty do systému, ať má s čím pracovat.

Vybereme vhodnou šířku lopaty/lopatky - jak pro koho podle rozměrů - to víte, někdo "ji" má jako nic, někdo je jak kulatý razítko :-D - a všichni by rádi proháněli bicykl.

Vybereme vhodnou šířku lopaty/lopatky – jak pro koho podle rozměrů – to víte, někdo „ji“ má jako nic, někdo je jak kulatý razítko 😀 – a všichni by rádi proháněli bicykl.

... někdo má ty klouby jak zarezlý ložiska, někdo je lehce protočí skoro do nemožných úhlů.

… někdo má ty klouby jak zarezlý ložiska, někdo je lehce protočí skoro do nemožných úhlů.

... někomu ty nohy jdou jako podle pravítka, někdo se snad učil chodit ve stopách Ch. Chaplina :-D.

… někomu ty nohy jdou jako podle pravítka, někdo se snad učil chodit ve stopách Ch. Chaplina :-D.

Do jaký kategorie zařadíme tebe, panáčku?

Do jaký kategorie zařadíme tebe, panáčku?

Tak to se právě teď dovíme ... a případně z "kachňáka" uděláme vzorovýho provazochodce.

Tak to se právě teď dovíme … a případně z „kachňáka“ uděláme vzorovýho provazochodce.

Vidíš, soudě podle provozních šrámů, jsi toho už navrtěl dost, ale - blbě! No ne, neboj, neber to tak doslova. My ti jenom ukážeme, že tvoje pocity po delší době v sedle by mohly být o fous lepší.

Vidíš, soudě podle provozních šrámů, jsi toho už navrtěl dost, ale – blbě! No ne, neboj, neber to tak doslova. My ti jenom ukážeme, že tvoje pocity po delší době v sedle by mohly být o fous lepší.

... trochu si tě taky polepíme - umístíme po těle několik senzorů ...

… trochu si tě taky polepíme – umístíme po těle několik senzorů …

Kufry na tretrách by už měly být O.K.

Kufry na tretrách by už měly být O.K.

Tady odevšud budeme snímat a měřit, kde se která partie za pohybu na kole nachází a jak se nám budou shodovat hodnoty z pravé a levé strany ...

Tady odevšud budeme snímat a měřit, kde se která partie za pohybu na kole nachází a jak se nám budou shodovat hodnoty z pravé a levé strany …

... je to někdy překvapení, když člověk potom sám sebe vidí, kolik pohybů ve skutečnosti na tom kole za jízdy dělá. Někomu už potom skoro ani nezbývá na to samotný šlapání :-D.

… je to někdy překvapení, když člověk potom sám sebe vidí, kolik pohybů ve skutečnosti na tom kole za jízdy dělá. Někomu už potom skoro ani nezbývá na to samotný šlapání :-D.

... tak ještě tady ... a tady ...

… tak ještě tady … a tady …

... tady taky. Taky jedno z důležitých míst.

… tady taky. Taky jedno z důležitých míst.

A - Jáchyme, hoď ho do stroje! A už na monitoru vidíte "souhvězdí cyklisty" :-D. Začnete šlapat a hned to spustí - jako když Pánbůh ve Stvoření světa zpíval: ... hvězdičky hejbejte se ...

A – Jáchyme, hoď ho do stroje! A už na monitoru vidíte „souhvězdí cyklisty“ :-D. Začnete šlapat a hned to spustí – jako když Pánbůh ve Stvoření světa zpíval: … hvězdičky hejbejte se …

... už nám to tam frčí a už se ukazuje, po jakých drahách se ty jednotlivé hvězdičky pohybují, jestli se nám třeba nějaká nevychyluje z předepsané dráhy ...

… už nám to tam frčí a už se ukazuje, po jakých drahách se ty jednotlivé hvězdičky pohybují, jestli se nám třeba nějaká nevychyluje z předepsané dráhy …

... něco je vidět už jen pouhým okem, ale celkové vyhodnocení optimálních hodnot dostaneme jedině ze systému. Ten to všechno schroustá a vyplivne.

… něco je vidět už jen pouhým okem, ale celkové vyhodnocení optimálních hodnot dostaneme jedině ze systému. Ten to všechno schroustá a vyplivne.

Že tě to trochu tahá v zádech? No tak tě malinko narovnáme ...

Že tě to trochu tahá v zádech? No tak tě malinko narovnáme …

... šoupnem to kousek nahoru a počkej, jdu se mrknout, co nám to ukazuje ...

… šoupnem to kousek nahoru a počkej, jdu se mrknout, co nám to ukazuje …

No vidíš, hned je to znát. Ještě drobek a bude to ono.

No vidíš, hned je to znát. Ještě drobek a bude to ono.

Tak tohle, ve spolupráci s tímhle zařízením, umíme. Chcete si to taky vyzkoušet? Tak až pojedete na výlet do Liberce, přibalte váš stroj a výbavu (helmu nemusíte :-D) a stavte se u nás na krámě - KOLOKRÁM - Specialized Reichenberg konzum :).

Tak tohle, ve spolupráci s tímhle zařízením, umíme. Chcete si to taky vyzkoušet? Tak až pojedete na výlet do Liberce, přibalte váš stroj a výbavu (helmu nemusíte :-D) a stavte se u nás na krámě – KOLOKRÁM – Specialized Reichenberg konzum :).