Pozdrav z KOLOKRÁMu

Piva a vína není nikdy dost – jak mě naučil a vždy vyprávěl na cyklistických soustředěních po večerech Roman Kreuziger starší . Jo a dnes, s odstupem času, musím říct, že měl pravdu! Já k uvedené kombinaci v těchto dnech přidávám ještě březovou mízu! Naučil mě to před pár lety a otevřel mi oči můj mentor a přítel, děda Pája :-D:-D.Takže pamatujte! Přes den míza a večer dobrý pivko nebo kvalitní víno na kvalitní spánek!
… a dnes to u mě platí dvojnásob  – večer se vracím strženej z rachoty víc jak kdy předtím, tak je třeba struny naladit, aby zítra zase hrály a zněly tak, jak mají a nevydávaly falešnej zvuk(Tenkrát na západě: „… jen hrej, Harmoniko, hrej a bacha na falešný tóny! Hrej, aby ti nezahráli …“) ! Znáte asi všichni staré pořekadlo: „koukejte na něj, asi chytnul druhou mízu „.
Přeji i vám všem, abyste zachovali klidnou hlavu a důvěřovali sami tomu co vám říká vaše tělo, smysl a srdce/intuice. Nenechte se nikým zbytečně vyprovokovat, nenechte si hrát na vlastních strunách písničky, které nemáte rádi .
Ve zdravém těle, zdravý duch, dobrá nálada a tím nám stoupne i imunita nejen proti blbosti ale i proti všem chřipkám a virům ! Je tu konečně jaro a tenhle „mráz“ co přišel bez pozvání, kopřivu jen tak nespálí! Nesmí!

Cuba Libre

Pivko s kouzelnou harfičkou(nebo lyrou:-D) - jako ve Třech veteránech - lehce si nabrnkáte lepší náladu
Pivko s kouzelnou harfičkou(nebo lyrou:-D) – jako ve Třech veteránech – lehce si nabrnkáte lepší náladu
A už to teče proudem - ta životodárná síla, energie, to, co naši předkové běžně využívali a na co jsme postupem času úspěšně zapomněli. Tak na zdraví a dobrou mysl a ono pověstné Slunce v duši! Chytejte tu "druhou" mízu do života !
A už to teče proudem – ta životodárná síla, energie, to, co naši předkové běžně využívali a na co jsme postupem času úspěšně zapomněli. Tak na zdraví a dobrou mysl a ono pověstné Slunce v duši! Chytejte tu „druhou“ mízu do života !