pozdrav od Denise

Tohle už dlouho nebylo na silnicích k vidění – ekipa favoritů na Favoritech :). Je vidět, že chlapci před švihem řádně „posnídali“ (alespoň někteří :) )

Tohle už dlouho nebylo na silnicích k vidění - ekipa favoritů na Favoritech :). Je vidět, že chlapci před švihem řádně "posnídali"(alespoň někteří :) )

Tohle už dlouho nebylo na silnicích k vidění – ekipa favoritů na Favoritech :). Je vidět, že chlapci před švihem řádně „posnídali“(alespoň někteří :) )

A nevypadá to, podle sluníčka a volby oblečení, že by to byly naše silnice ... a co nám to tady dole nesměle vykukuje? To vypadá jako tretra DMT! Kamarád Denis Rugovac se nám nechce ukázat celý, tak alespoň ta nožka ... malá reklama - taky reklama :) .

A nevypadá to, podle sluníčka a volby oblečení, že by to byly naše silnice … a co nám to tady dole nesměle vykukuje? To vypadá jako tretra DMT! Kamarád Denis Rugovac se nám nechce ukázat celý, tak alespoň ta nožka … malá reklama – taky reklama :) .

Silnice bílá přede mnou ... tak rychle mrknout na kámoše, kolik mi dali, ... na display, kolik mi "měří" ... a jedeme dál, užívat si tepla.

Silnice bílá přede mnou … tak rychle mrknout na kámoše, kolik mi dali, … na display, kolik mi „měří“ … a jedeme dál, užívat si tepla.

Jestli na Favoritu budeme lámat rekordy? To se ještě uvidí! Prozatím "lámeme" kliky Record (Campa) :)

Jestli na Favoritu budeme lámat rekordy? To se ještě uvidí! Prozatím „lámeme“ kliky Record (Campa) 🙂

V DMT jako v bačkůrkách - jen dotáhnout a (ještě jsme neřekli, kde jsme?) vyrazíme roztančit naše nožky po cestách na Španělském ostrově - jak jinak, než v rytmu flamenca! Nebo joty, sardany, muňeiry,....??? Kolik oni vlastně těch svých národních tanců mají??

V DMT jako v bačkůrkách – jen dotáhnout a (ještě jsme neřekli, kde jsme?) vyrazíme roztančit naše nožky po cestách na Španělském ostrově – jak jinak, než v rytmu flamenca! Nebo joty, sardany, muňeiry,….??? Kolik oni vlastně těch svých národních tanců mají??