Pokeat

Pokeat na e-shopu kolokram.cz

Makáme, "chrlíme výrobky", není čas na oběd ...

Makáme, „chrlíme výrobky“, není čas na oběd …

... tak už ne jenom kosmonauti, psi a kočky! Ale i široká sportující, ba i ta zbývající "lenošící" veřejnost už má svoje speciální "granule" pro případ speciální potřeby/situace :-D !

… tak už ne jenom kosmonauti, psi a kočky! Ale i široká sportující, ba i ta zbývající „lenošící“ veřejnost už má svoje speciální „granule“ pro případ speciální potřeby/situace 😀 !

... takže to pereme do hlavy pod tlakem a jedeme dál ... ;-). Přípravy a produkce této speciality se zhostil nám všem známý odborník Petr Vakoč. Takže, když nebudete mít čas navštívit steakhouse, KFC, "žluté oblouky" nebo prostě vaši oblíbenou hospůdku nebo pizzerii, ode dneška budete mít vždy po ruce zdravé jídlo z kvalitních přírodních surovin - POKEAT.

… takže to pereme do hlavy pod tlakem a jedeme dál … ;-). Přípravy a produkce této speciality se zhostil nám všem známý odborník Petr Vakoč. Takže, když nebudete mít čas navštívit steakhouse, KFC, „žluté oblouky“ nebo prostě vaši oblíbenou hospůdku nebo pizzerii, ode dneška budete mít vždy po ruce zdravé jídlo z kvalitních přírodních surovin – POKEAT.

Kdo chce podávat v práci maximální výkony, musí hodně jíst ... Základ tvoří kvalitní bílkoviny, dále jsou osaženy omega 3 z chia a lněných semínek, mandle, bezlepková mouka ...

Kdo chce podávat v práci maximální výkony, musí hodně jíst … Základ tvoří kvalitní bílkoviny, dále jsou osaženy omega 3 z chia a lněných semínek, mandle, bezlepková mouka …

Vše je smíchané s jablečným džusem, a výsledek tak má tekutější konzistenci. Trvanlivost je půl roku, a to bez jakékoliv chemie! (k dostání ve třech příchutích)

Vše je smíchané s jablečným džusem, a výsledek tak má tekutější konzistenci. Trvanlivost je půl roku, a to bez jakékoliv chemie! (k dostání ve třech příchutích)

... párky v zásuvkách jsme nahradili novinkou... Ideální použití jako svačina, snídaně nebo lehký oběd. https://www.kolokram.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=pokeat&n=21&submit_search

… párky v zásuvkách jsme nahradili novinkou… Ideální použití jako svačina, snídaně nebo lehký oběd.
https://www.kolokram.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=pokeat&n=21&submit_search

Hlavně když člověk nestíhá, nebo nemá možnost něco vhodného shánět, ale zároveň si chce dát něco zdravého, co ho zároveň zasytí.

Hlavně když člověk nestíhá, nebo nemá možnost něco vhodného shánět, ale zároveň si chce dát něco zdravého, co ho zároveň zasytí.

Hodí se i na vytrvalostní švih, ale není to koncipované vyloženě jako sportovní výživa. Klidně s tím můžete krmit i kancelářské krysy ;-) .

Hodí se i na vytrvalostní švih, ale není to koncipované vyloženě jako sportovní výživa. Klidně s tím můžete krmit i kancelářské krysy 😉 .

Zatím tedy: skořice x citron x kakao. Buřt na ohni x tláča s cibulí x gulášek - budou následovat ;-) !

Zatím tedy: skořice x citron x kakao. Buřt na ohni x tláča s cibulí x gulášek – budou následovat 😉 !