Pirelli P Zero

Kuprt. Přišly už ty gumičky? Cožéé? Že přišly? Konečně! Lák se nebude vylejvat! 😀 Kdo by si nepamatoval slavnou scénku …

Kuprt. Přišly už ty gumičky? Cožéé? Že přišly? Konečně! Lák se nebude vylejvat! :-D Kdo by si nepamatoval slavnou scénku ...

Kuprt. Přišly už ty gumičky? Cožéé? Že přišly? Konečně! Lák se nebude vylejvat! 😀 Kdo by si nepamatoval slavnou scénku …

... takže jo, přišly, přišly! Je naskladněno.

… takže jo, přišly, přišly! Je naskladněno.

Dorazila zásilka od věhlasné firmy PIRELLI. Konkrétně nám zabalili P Zero. Jsou tady nějaké nové popisky - třeba tohle - SmartNET Silica® společně s technologií Armor Tech™, která umožňuje použití jako tubeless-ready a zároveň zvyšuje odolnost proti defektu. Patka pláště byla navržená pro maximální kompatibilitu a vzduchotěsnost s tubeless-ready ráfky, jako i pro snadnou montáž při použití s duší nebo bez duše (tubeless-ready).

Dorazila zásilka od věhlasné firmy PIRELLI. Konkrétně nám zabalili P Zero. Jsou tady nějaké nové popisky – třeba tohle – SmartNET Silica® společně s technologií Armor Tech™, která umožňuje použití jako tubeless-ready a zároveň zvyšuje odolnost proti defektu. Patka pláště byla navržená pro maximální kompatibilitu a vzduchotěsnost s tubeless-ready ráfky, jako i pro snadnou montáž při použití s duší nebo bez duše (tubeless-ready).

A je to nějaká COLOUR EDITION - je to něco s barvičkama ;-). Třeba tady "žlutá limitovaná edice". Píšou tady něco o Pure performace - čistý výkon! Takže pokud máte nohy ... :-D, tak proč ne.

A je to nějaká COLOUR EDITION – je to něco s barvičkama ;-). Třeba tady „žlutá limitovaná edice“. Píšou tady něco o Pure performace – čistý výkon! Takže pokud máte nohy … :-D, tak proč ne.

Nebo tyhle - zelené CINTURATO, pro vyznavače jízdy v marastu, štěrku, bordelu, po horších cestách, prostě by se mělo jednat o bezdefektové gumy s lepší ochranou proti průrazu a poškození pláště o ostré šutry...;-).

Nebo tyhle – zelené CINTURATO, pro vyznavače jízdy v marastu, štěrku, bordelu, po horších cestách, prostě by se mělo jednat o bezdefektové gumy s lepší ochranou proti průrazu a poškození pláště o ostré šutry…;-).

Modrásky - "pro všechny příležitosti" / do každého počasí, pohody i nepohody. Hlubší a členitější dezén běhounu je tedy postaven tak, aby Vás podržel za všech okolností i za méně ideálních podmínek. Díky patentované technologii SmartNET Silica® poskytuje plášť mimořádnou přilnavost. Dokáže velmi dobře odvádět vodu a nezastaví ho ani horší terén v podobě rozbitých cest a šotolin.

Modrásky – „pro všechny příležitosti“ / do každého počasí, pohody i nepohody. Hlubší a členitější dezén běhounu je tedy postaven tak, aby Vás podržel za všech okolností i za méně ideálních podmínek. Díky patentované technologii SmartNET Silica® poskytuje plášť mimořádnou přilnavost. Dokáže velmi dobře odvádět vodu a nezastaví ho ani horší terén v podobě rozbitých cest a šotolin.

... a teď, babo, raď! Který???

… a teď, babo, raď! Který???

Zkuste si je rozpočítat nebo jenom zavřete oči a píchněte prstem - tyhle!

Zkuste si je rozpočítat nebo jenom zavřete oči a píchněte prstem – tyhle!

Nebo to popadněte, jak to tady leží, všechno a testujte, zkoušejte, který vám budou "sedět" nejvíc ...

Nebo to popadněte, jak to tady leží, všechno a testujte, zkoušejte, který vám budou „sedět“ nejvíc …

... taky nezapomeňte, že je čas nakupování dárků - nejen pro sebe!

… taky nezapomeňte, že je čas nakupování dárků – nejen pro sebe!

Zero je nula. A hodně nul, to je pořád nula, nic! Tak to sbalte všechno a je to jak nic! :-D

Zero je nula. A hodně nul, to je pořád nula, nic! Tak to sbalte všechno a je to jak nic! 😀