Phynova Six Day London

Máte už plán na zajímavý podzimní výlet? Že ne? A co takhle zkusit tohle: V olympijském Parku královny Alžběty odstartuje 22.října (22.-27.10.), tedy v následujícím týdnu, zimní sezona šestidenních závodů. Vedle známých, slavných jmen se měla postavit na start i česká dvojice borců Denis Rugovac a Petr Kelemen (podle poslední zprávy si ale Petr, bohužel, zlomil klíční kost – naštěstí může zaskočit náhradník, Denisův týmový kolega Luděk Lichnovský, jenž se po rekonvalescenci vrací zpět na největší závody – nejlepší je, jak jinak, než rovnou „do ohně“ :-D. Aby to ty hvězdy neměly až tak jednoduchý :-D! Pro nás fanoušky D.R. vzkazuje následující: Budeme bojovat z plných sil o opětovné získání pozice mezi nejsilnějšímy týmy světa a naše zařazení do celé série těchto a dalších závodů, kde je pouze vybraný počet startujících. S většinou se už z předchozích závodů známe, především s dráhovými specialisty, ale jsou tam i výjimky, které je jednodušší potkat na silničních závodech nebo možná spíše v televizi, když jim fandíme aby získali další etapový vavřín například na TdF. Z akce máme od Denise (ten pojede opět, jako celý rok v tretrách DMT a nebude sám! Stejné přezůvky obouvá i Elia Viviani :-D) přislíbené každodenní reportáže včetně nějaké té fotodokumentace a o vše se s vámi rádi podělíme, takže kdo nevyrazí za zážitky osobně, může sledovat náš FB.

To dění na oválu má nenapodobitelnou a jedinečnou atmosféru - organizovaný mumraj :-D, hluční diváci, ještě hlučnější hudba, hukot kol letících po dráze, nezaměnitelný odér-směs zápachů masážních emulzí, potu, "spálené gumy" :-D, od souseda vlevo nějaký hot dog, vpravo kouřící káva, ... Stojí to za to, tady se diváci ani jezdci rozhodně nenudí!
To dění na oválu má nenapodobitelnou a jedinečnou atmosféru – organizovaný mumraj :-D, hluční diváci, ještě hlučnější hudba, hukot kol letících po dráze, nezaměnitelný odér-směs zápachů masážních emulzí, potu, „spálené gumy“ :-D, od souseda vlevo nějaký hot dog, vpravo kouřící káva, … Stojí to za to, tady se diváci ani jezdci rozhodně nenudí!
Předběžná startovka zde ...
Předběžná startovka zde …