Lopatárna – pro ten POCit

Protože stále ještě nemám vyrobenou kolokrámskou kůži ke svému projektu 44/nebyl na to doposud čas/ – opravdu, nevymlouvám se, využívám zatím toho luxusu, abych si vyzkoušel a otestoval věcičky, co se mi líbí a vypadají moc hezky, v tomto případě od značky POC.

POC je mi osobně opravdu moc sympatický. Je jinej, designově povedenej, tak proč to nevozit, když ho navíc i prodáváme! Reklamu dělat nikomu na starý kolena nepotřebuju, žádný sponzory stejně nemám a nikdo mě stejně nezaplatí (jsem totiž „k nezaplacení!“ :-D) , tak z tohoto pohledu je černá pěkná a dělá mě navíc alespoň tím správným, hubeným cyklistou… K tomu čmelákovská helma a brejle, tak už jen chybí si nalepit, jak říkal děda Pája, červenou prdel+ nějaký ty chlupy z koštěte a jsem jak opravdovej čmelda :)! … přátelé, chvátám, chvátám, nemám chvíli klid, … 😀

... Nejsem už rychlej, tak se alespoň občas starám o tempo a snažím se klukům z KOVO Praha, zejména Richardovi, připravit tu nejlepší pozici pro bodování :) , no a taky trochu rozčeřit vodu :-D.

… Nejsem už rychlej, tak se alespoň občas starám o tempo a snažím se klukům z KOVO Praha, zejména Richardovi, připravit tu nejlepší pozici pro bodování :) , no a taky trochu rozčeřit vodu :-D.

... následně pak toho mám plný zuby a couvám, řítím se balíkem zpět jak padající šutr ...

… následně pak toho mám plný zuby a couvám, řítím se balíkem zpět jak padající šutr …

... Občasná domluva a rada je nezbytná! Mladý pušky sem tam zbytečně plýtvají energií... Sami to mi staří známe, nebyli jsme jiní :)... Škoda, že už dnes nemůžu taky plejtvat nábojema :)... Jak rád bych! :-D

… Občasná domluva a rada je nezbytná! Mladý pušky sem tam zbytečně plýtvají energií… Sami to mi staří známe, nebyli jsme jiní :)… Škoda, že už dnes nemůžu taky plejtvat nábojema :)… Jak rád bych! 😀

... Asi takovej pocit, jako je bodnutí nože, asi takovej pocit, špatně tě slyším, cože?

… Asi takovej pocit, jako je bodnutí nože, asi takovej pocit, špatně tě slyším, cože?

... Ty se snad bojíš, no to je síla, to žene mi do vočí slzy...

… Ty se snad bojíš, no to je síla, to žene mi do vočí slzy…

... Někdo si možná ještě pamatuj Šenovskou lokálku - tak ta přesně takhle funěla :-D

… Někdo si možná ještě pamatuj Šenovskou lokálku – tak ta přesně takhle funěla 😀

... a taky utáhla maximálně tak dva vagónky ...

… a taky utáhla maximálně tak dva vagónky …

... znám křišťálovou studánku, ... znám i pár dobrejch pivovarů ... ale teď je mi to nějak úplně fuk, znám taky lepší POCity :-D!

… znám křišťálovou studánku, … znám i pár dobrejch pivovarů … ale teď je mi to nějak úplně fuk, znám taky lepší POCity :-D!

... a jak říkal loupežník Sarka Farka(Hrátky s čertem): ... na koho já voběma vočima pohlídnu, ten už do smrti veselej nebude! A na koho ještě ke všemu zlej kukuč udělám ... (nějak ty kluky musím vycukat:-D)

… a jak říkal loupežník Sarka Farka(Hrátky s čertem): … na koho já voběma vočima pohlídnu, ten už do smrti veselej nebude! A na koho ještě ke všemu zlej kukuč udělám … (nějak ty kluky musím vycukat:-D)

... pánové, nevadí vám, že ten ručník je trochu uslintaný od pana Camela?(Čtyři vraždy stačí, drahoušku!) Kluci, nevadí vám, že je ten Kubánec trochu uslintanej:-D?

… pánové, nevadí vám, že ten ručník je trochu uslintaný od pana Camela?(Čtyři vraždy stačí, drahoušku!) Kluci, nevadí vám, že je ten Kubánec trochu uslintanej:-D?

... POC - zřejmě dobrej oddíl! Budu si to brát i na partičku pokeru ... až už to nepojede ...

… POC – zřejmě dobrej oddíl! Budu si to brát i na partičku pokeru … až už to nepojede …

... Teď, pánové a dámy, frčí jarní barvy! Sluníčko, rozkvetlý pampelišky na loukách a POC na hlavě!

… Teď, pánové a dámy, frčí jarní barvy! Sluníčko, rozkvetlý pampelišky na loukách a POC na hlavě!

... S legendou a náčelníkem Honzou Kotlíkem Kotalem. Bez něj a jeho týmu, bychom dnes jezdili místo každou středu do Plzně, tak akorát do prdele..., díky za to, že jste!!! Víc takovejch Kotlíků!

… S legendou a náčelníkem Honzou Kotlíkem Kotalem. Bez něj a jeho týmu, bychom dnes jezdili místo každou středu do Plzně, tak akorát do prdele…, díky za to, že jste!!! Víc takovejch Kotlíků!

...Viděli jste někdy někdo Vencu Zvonaře jak překousne plechovku od Red Bullu? Že ne??? Tak Vám to teda ukážu někdy já sám, je to zvíře :-D!.

…Viděli jste někdy někdo Vencu Zvonaře jak překousne plechovku od Red Bullu? Že ne??? Tak Vám to teda ukážu někdy já sám, je to zvíře :-D!.

... ještě jsem nevytáhl všechny trumfy! Malinko ještě zapracuju na aerodynamice tváří ... :-D

… ještě jsem nevytáhl všechny trumfy! Malinko ještě zapracuju na aerodynamice tváří … 😀

... nějakou kvalitní, pevnou stravu do žaludku ...

… nějakou kvalitní, pevnou stravu do žaludku …

... v klidu se občas zamyslet ...

… v klidu se občas zamyslet …

... Kdybyste věděli, co všechno se mi v tý velký hlavě honí - někdy i velký myšlenky :-D!

… Kdybyste věděli, co všechno se mi v tý velký hlavě honí – někdy i velký myšlenky :-D!

... chcete nějakou říct?

… chcete nějakou říct?

... Tak třeba, že tohle kolo, ...

… Tak třeba, že tohle kolo, …

... tak, jak tady stojí opřený, bych někdy nechal stát a fláknul sebou do louky a jenom koukal do sluníčka a poslouchal kamarády čmeláky :-D - to by byl taky fajn POCit - tak třeba jednou ... již snad brzy!

… tak, jak tady stojí opřený, bych někdy nechal stát a fláknul sebou do louky a jenom koukal do sluníčka a poslouchal kamarády čmeláky 😀 – to by byl taky fajn POCit – tak třeba jednou … již snad brzy!

... Potřebná výbava na závody - pořádný cvičky od DMT nesměj chybět!

… Potřebná výbava na závody – pořádný cvičky od DMT nesměj chybět!

... Libor Mazlík, věrný kolokrámník ve zbroji, statečnosti, víře a pokoře.

… Libor Mazlík, věrný kolokrámník ve zbroji, statečnosti, víře a pokoře.