Lightweight Meilenstein Obermayer Schwarz

... jsou to dráty, nejsou to dráty? Jsou to loukotě, nejsou to loukotě? Je to výplet superlehkých Lightweightů Obermayer v edici Schwarz! Tak to nebyl až takový oříšek.(ořech na kazetu tam ale je!:-D)
… jsou to dráty, nejsou to dráty? Jsou to loukotě, nejsou to loukotě? Je to výplet superlehkých Lightweightů Obermayer v edici Schwarz! Tak to nebyl až takový oříšek.(ořech na kazetu tam ale je!:-D)
Jak vidno - provedení pro ráfkové brzdy.
Jak vidno – provedení pro ráfkové brzdy.
Doufáme, že výrobci od tohoto způsobu zpomalování silničních kol ještě nějaký ten rok neustoupí! A jak téměř "nevidno" :-D , edice Schwarz značí, že nápisy jsou v černé barvě - kola tak dostávají punc exkluzivity - vypadají opravdu luxusně!
Doufáme, že výrobci od tohoto způsobu zpomalování silničních kol ještě nějaký ten rok neustoupí! A jak téměř „nevidno“ 😀 , edice Schwarz značí, že nápisy jsou v černé barvě – kola tak dostávají punc exkluzivity – vypadají opravdu luxusně!
A když se přední a zadní a luxus a funkčnost snoubí, máme tady parádní výbavičku pro náš /váš(?) stroj! Funkčnosti přivedené k dokonalosti nemalou měrou přispívají ložiska od Ceramic speed!
A když se přední a zadní a luxus a funkčnost snoubí, máme tady parádní výbavičku pro náš /váš(?) stroj! Funkčnosti přivedené k dokonalosti nemalou měrou přispívají ložiska od Ceramic speed!
Sluníčko nám posvítilo a my si můžeme přečíst: MEILENSTEIN OBERMAYER - částí názvu firma vzdává hold svému zakladateli a duchovnímu otci těchto karbonových krasavců.
Sluníčko nám posvítilo a my si můžeme přečíst: MEILENSTEIN OBERMAYER – částí názvu firma vzdává hold svému zakladateli a duchovnímu otci těchto karbonových krasavců.
Lightweight - "lehká váha" - vidíte? Ani ta tráva a lístky, byť zpevněné jinovatkou :-D, se neohýbají - je to, jakoby si sem dosedl motýl!
Lightweight – „lehká váha“ – vidíte? Ani ta tráva a lístky, byť zpevněné jinovatkou :-D, se neohýbají – je to, jakoby si sem dosedl motýl!
Meilenstein - "milník" Ano, mohly by se stát milníkem na vaší cyklistické pouti ... pokud si je u nás objednáte.:)
Meilenstein – „milník“ Ano, mohly by se stát milníkem na vaší cyklistické pouti … pokud si je u nás objednáte.:)