Kol je dost :) …

Všechno bude … i chleba bude (jak říkával Z. Nejedlý). A my dodáváme: Kol je dost…! Jenom sil už se nám nedostává … Všude (v rádiu, v televizi, …) se sděluje, že nikde nejsou k prodeji už žádný kola!? Ano, letošní zájem o cyklistiku a vůbec všechny volnočasové aktivity je ze strany veřejnosti brutální a občas si připadáme, jak po náletu kobylek …:-D. Jsme už unavení. Přiznáváme, často nejsme schopni reagovat na všechny vaše dotazy. Nejsme logisticky připraveni na několikanásobný nárůst objednávek a jejich expedici … Vše co nám od března chodí, nás už vlastně straší a jsme smutní, že to prostě nedáváme ani personálně… :-(. Mnoho psů – zajícova smrt! Něco na tom bude :-D. Z toho plyne, že můžeme mít a máme proto i spoustu nespokojených zákazníků, naštvaných cyklistů, kteří si tak mohou myslet, že asi už nemáme zájem prodat nebo že jsme málo aktivní, ochotní, že jsme se dostatečně nezásobili, … apod. Opak je pravdou! Kol máme zatím u nás v KOLOKRÁMu dostatek pro všechny, jak pro velké tak i pro malé, pro hobíky a občasné cyklisty, tak i pro žiletkáře a fajnšmekry :-D! Jen s těmi dodacími termíny je to stále tak na čtyřku :-(! Nechceme ze sebe dělat zoufalce typu některých rádoby zemědělců, které děsí, že je moc vláhy, zoufají si, že je příliš sucho, že byly jarní ranní mrazíky, že se urodí málo nebo naopak, že bude nadúroda (co s ní???:-D), to opravdu ne. Jsme ale jen lidi. Někteří z nás mají odpracované desítky hodin přesčasů, ale ani to, jak je vidět, nestačí. Buďte proto, prosím, směrem k nám trpěliví. Na každého se snad dostane a nakonec tu válku v zákopech vyhrajeme a odpočineme si a třeba taky s některými z vás v létě někam vyrazíme na kole :-D! Hezkou neděli a pohodu vám všem! A vzpomeňte si, že trpělivost růže, ale i kola přináší! 😀 Cuba Libre & kolokrámníci

... visí tady, ale my to "na háku" fakt nemáme!
… visí tady, ale my to „na háku“ fakt nemáme!
... stojí tady, ale my se nezastavíme ...
… stojí tady, ale my se nezastavíme …
... jsou tady seřazení, jako vojáci před bitvou ... ale my už si jen lížeme rány ...
… jsou tady seřazení, jako vojáci před bitvou … ale my už si jen lížeme rány …
Jsou! Radost pohledět!
Jsou! Radost pohledět!
Nenechte se zmást černobílou! To nejsou archivní snímky! To je aktuální stav!
Nenechte se zmást černobílou! To nejsou archivní snímky! To je aktuální stav!
... nám už ale ze všeho jdou oči (i objektiv) šejdrem ...
… nám už ale ze všeho jdou oči (i objektiv) šejdrem …
Vás, zákazníků je zkrátka najednou víc, než těch kávovejch zrn ...
Vás, zákazníků je zkrátka najednou víc, než těch kávovejch zrn …
Trámy jen tak tak unesou přetíženou půdu ...
Trámy jen tak tak unesou přetíženou půdu …
... to není sklad kartonů! Ty krabice jsou, fakt, všechny plný!
… to není sklad kartonů! Ty krabice jsou, fakt, všechny plný!
Tady třeba Specialized SPECIÁLNĚ(!) pro vás!
Tady třeba Specialized SPECIÁLNĚ(!) pro vás!
A tak, kudy chodíme, vidíme jenom kola, kola, kola, kola, ...
A tak, kudy chodíme, vidíme jenom kola, kola, kola, kola, …
...a když někam odbočíme za roh, tak zase kola, kola, kola, ... a když spíme, vidíme kola, kola, kola, ...😃. A ve snech nás naháněj vzteklí zákazníci s klackama v rukách ... Vydržíte to ještě s námi???
…a když někam odbočíme za roh, tak zase kola, kola, kola, … a když spíme, vidíme kola, kola, kola, …😃. A ve snech nás naháněj vzteklí zákazníci s klackama v rukách … Vydržíte to ještě s námi???