Fondriest TF3

Dříve „naše“ značka. Jenže, my jsme měli nějaké představy o kvalitě produktů, vztahů, komunikace, atd a klucí a holky v Itálii měli zase svoje a tak nějak jsme se nedohodli … a přesto se u nás opět objevil – FONDRIEST TF3 (navíc i v designu, který ještě pamatujeme – zřejmě ještě frčí). Jak se říká, že každé zboží má svého zákazníka (a to je dobře), tak tento kousek je toho důkazem.

Zákazník si u nového dealera pořídil rám a z nějakého důvodu - buď kvůli povědomí z minulých let nebo to k nám měl blíž nebo dál:-D nebo zavřel oči a zabodl prst do monitoru:-D a trefil se zrovna do KOLOKRÁMu, ...

Zákazník si u nového dealera pořídil rám a z nějakého důvodu – buď kvůli povědomí z minulých let nebo to k nám měl blíž nebo dál:-D nebo zavřel oči a zabodl prst do monitoru:-D a trefil se zrovna do KOLOKRÁMu, …

Takže tuhle TF3 ...

Takže tuhle TF3 …

... jsme strojili u nás.

… jsme strojili u nás.

Pán si vybral, tak ji má mít. Campu.

Pán si vybral, tak ji má mít. Campu.

Trval na barevném sladění komponentů, tak jsme mu vyhověli.

Trval na barevném sladění komponentů, tak jsme mu vyhověli.

Když se ženou ladili rozpočet na nový stroj, v určité fázi růstu diagramu se ozvalo STOP! A tomu odpovídala právě tato řada :-D - POTENZA. Nemusí mít strach, kvaltů tam i tak má, že nebude vědět, co tam hodit dřív :-D.

Když se ženou ladili rozpočet na nový stroj, v určité fázi růstu diagramu se ozvalo STOP! A tomu odpovídala právě tato řada 😀 – POTENZA. Nemusí mít strach, kvaltů tam i tak má, že nebude vědět, co tam hodit dřív :-D.

Řetěz se za jízdy dokáže občas pěkně mrskat a určitě to znáte i z fotek ze závodů. Ochrana laku je tedy na místě - a taková, aby byl čitelný ten Fondriest!

Řetěz se za jízdy dokáže občas pěkně mrskat a určitě to znáte i z fotek ze závodů. Ochrana laku je tedy na místě – a taková, aby byl čitelný ten Fondriest!

Mechanika ještě nějaký ten rok přežije a ruku na srdce - nechybí vám u některých současných kol právě pohled na to "švihadlo" k šaltru?

Mechanika ještě nějaký ten rok přežije a ruku na srdce – nechybí vám u některých současných kol právě pohled na to „švihadlo“ k šaltru?

Kdo pamatuje, svého času byly velice oblíbené francouzsko-italské filmy, proč by tedy nemohla být taková spolupráce úspěšná i tady? MAVIC. Kola, o kterých netřeba diskutovat.

Kdo pamatuje, svého času byly velice oblíbené francouzsko-italské filmy, proč by tedy nemohla být taková spolupráce úspěšná i tady? MAVIC. Kola, o kterých netřeba diskutovat.

Když to svítí novotou, je to paráda. A kdo se o svůj poklad náležitě stará, může si takový pohled dopřávat klidně i několik let ... :-D

Když to svítí novotou, je to paráda. A kdo se o svůj poklad náležitě stará, může si takový pohled dopřávat klidně i několik let … 😀

Barevně - O.K. vyladěno z každého pohledu.

Barevně – O.K. vyladěno z každého pohledu.

To tady ten "děda" je zase z Itálie :-D! DEDA.

To tady ten „děda“ je zase z Itálie :-D! DEDA.

Omotávka BIKE RIBBON je taky vyladěná. Občas stačí po svezení otřít vlhkým hadříkem a - vydrží takhle pěkná taky docela dlouho - a moc času to nezabere ... co vy na to (někteří:-D)?

Omotávka BIKE RIBBON je taky vyladěná. Občas stačí po svezení otřít vlhkým hadříkem a – vydrží takhle pěkná taky docela dlouho – a moc času to nezabere … co vy na to (někteří:-D)?

Ať se mrknete kamkoli, hned víte, na čem sedíte - FONDRIEST TF3.

Ať se mrknete kamkoli, hned víte, na čem sedíte – FONDRIEST TF3.

Jo, ale v tomhle případě musíte slézt, jinak nic neuvidíte ani kdybyste měli miniprdelku:-D - PROLOGO.

Jo, ale v tomhle případě musíte slézt, jinak nic neuvidíte ani kdybyste měli miniprdelku:-D – PROLOGO.

Poskládal, ustrojil a nafotil - KOLOKRÁM.

Poskládal, ustrojil a nafotil – KOLOKRÁM.