Finále soutěže „Zažij ten POCit“

Halo, halo,

chtěl bych tímto poděkovat všem, kteří se zapojili do námi vypsané soutěže „zažij ten POCit“! Osobně mě až překvapilo, kolik se nám sešlo reportů. Vypadalo to u nás následně dost podobně, jako kdysi v televizním pořadu nad dopisy diváků :) :)! Z doručených více jak 42 výtvorů jsme v prvním kole sami u nás v Kolokrámu vybrali cca 12 postupujících a dále již bylo opravdu zapeklité, koho vyškrtnout, „dát mu padáka“ a koho nechat projít do finále… Finálních pět reportů nahodil náš nedočkavý kolega včera odpoledne komplet na náš FB profil.

Byl bych nicméně rád, abyste se vy, kteří jste ještě nehlasovali, k uvedeným reportům vrátili a postupovali férově a dali sami laik tomu, kdo sdílí podobné POCity jako vy sami :). Nechceme, aby tato akce dopadla jako kolikrát náš „zlatý slavík“ nebo volby do senátu :)… Nechceme, aby jednotlivé příspěvky laikovali jen kamarádi, přátelé nebo rodina jednotlivých autorů :)…

Ten kdo bude mít u svého příspěvku nejvíc laiků, ten vyhraje, ten získá hlavní a jedinou cenu od Sport Level Conceptu a bude mít snad následně, jako my všichni, ten nejlepší POCit :)!

Finálové reportáže pro, ty kteří to nechtějí složitě hledat na našem FB profilu, jsou k shlédnutí případně i zde na našem blogu:

Odkaz na 1. příspěvek
Odkaz na 2. příspěvek
Odkaz na 3. příspěvek
Odkaz na 4. příspěvek
Odkaz na 5. příspěvek

Děkuju vám všem za pozornost a těším se nedočkavě, koho sami určíte za vítěze.

Hezké dny a pohodu.

Cuba Libre

Děkuju vám všem za pozornost a těším se nedočkavě, koho sami určíte za vítěze. Cuba Libre

Děkuju vám všem za pozornost a těším se nedočkavě, koho sami určíte za vítěze.
Cuba Libre