Early Rider Bonsai

Po dlouhé době zase jedno pěkný odrážedlo od Early Rider, tenokrát dřevěný z názvem Bonsai :), určeno pro děti ve věku cca od 1,5 – 3,5 roku, lehké a bezpečné ;-).

Vstupenka do "Bonsai klubu" :-D. Nebojte, můžete tam taky! Není to jen pro trpaslíky. Jedná se tady hlavně o vaše ratolesti, naděje do budoucna pro naši cyklistiku ... třeba. S tím "Klubem" má stejné jméno odrážedlo od Early Rider - tedy něco pro začínající jezdce ;-).

Vstupenka do „Bonsai klubu“ :-D. Nebojte, můžete tam taky! Není to jen pro trpaslíky. Jedná se tady hlavně o vaše ratolesti, naděje do budoucna pro naši cyklistiku … třeba. S tím „Klubem“ má stejné jméno odrážedlo od Early Rider – tedy něco pro začínající jezdce ;-).

Nebýt těch několika nezbytných komponentů, mohlo by se honosit třeba pojmenováním "celodřevo" :-) - nemusíte se tedy obávat ftalátů z asijských plastů, jen ještě víc schovávejte před juniory zápalky!

Nebýt těch několika nezbytných komponentů, mohlo by se honosit třeba pojmenováním „celodřevo“ :-) – nemusíte se tedy obávat ftalátů z asijských plastů, jen ještě víc schovávejte před juniory zápalky!

... tady se možná konstruktér nechal inspirovat kolegy z motocyklové branže (Ducati, MV Agusta, ...) - tyhle tvary a uložení zadního kola teď frčí!

… tady se možná konstruktér nechal inspirovat kolegy z motocyklové branže (Ducati, MV Agusta, …) – tyhle tvary a uložení zadního kola teď frčí!

Jedná se o velice kvalitní vrstvenou lepenou, vysokopevnostní konstrukci, odzkoušenou na stavbách, kde je zatížení a namáhání neskonale větší. Takže když váš Otesánek zabejčí, rámovina se ani nehne!

Jedná se o velice kvalitní vrstvenou lepenou, vysokopevnostní konstrukci, odzkoušenou na stavbách, kde je zatížení a namáhání neskonale větší. Takže když váš Otesánek zabejčí, rámovina se ani nehne!

Pravda, jako odrážedlo se bude hodit spíš pro provoz v opačném směru - tedy dolu ;-).

Pravda, jako odrážedlo se bude hodit spíš pro provoz v opačném směru – tedy dolu ;-).

... jaké materiály tady ještě naleznete? Něco kovu, gumy - tady ví Bůh, jestli je tam ještě nějaké procento přírodního kaučuku? Zřejmě zůstaneme jen u toho dřeva.

… jaké materiály tady ještě naleznete? Něco kovu, gumy – tady ví Bůh, jestli je tam ještě nějaké procento přírodního kaučuku? Zřejmě zůstaneme jen u toho dřeva.

Á, tady je kůže! A ty tvary ... nepřipomíná vám to něco legendárního???:-)

Á, tady je kůže! A ty tvary … nepřipomíná vám to něco legendárního???:-)

Tohle rozhodně není žádná podřadná tuctovka. To se bude, opřené o kmen stromečku, vyjímat v obýváku! Už asi přestane platit ustálené pořekadlo, že: ... dárek nad dárky - dort z Polárky! :-D

Tohle rozhodně není žádná podřadná tuctovka. To se bude, opřené o kmen stromečku, vyjímat v obýváku! Už asi přestane platit ustálené pořekadlo, že: … dárek nad dárky – dort z Polárky! 😀

Je hezké, že si někdo dá s tak zdánlivě banální záležitostí tolik práce a vyhraje si s tím - dobrá práce!

Je hezké, že si někdo dá s tak zdánlivě banální záležitostí tolik práce a vyhraje si s tím – dobrá práce!

... a co na to říkáte vy???

… a co na to říkáte vy???