Colnago Concept

… není to zrovna žádná žhavá novinka (i když na tom sluníčku se může pěkně rozehřát:-D), ale za pohled rozhodně stojí.

... není to zrovna žádná žhavá novinka (i když na tom sluníčku se může pěkně rozehřát:-D), ale za pohled rozhodně stojí.
… není to zrovna žádná žhavá novinka (i když na tom sluníčku se může pěkně rozehřát:-D), ale za pohled rozhodně stojí.
COLNAGO CONCEPT ve stylu AERO!
COLNAGO CONCEPT ve stylu AERO!
Potvrzeno - jedná se skutečně o kousek z dílny pana Ernesta. Není moc často k vidění i když se už vyskytuje v nabídce cca čtyři roky.
Potvrzeno – jedná se skutečně o kousek z dílny pana Ernesta. Není moc často k vidění i když se už vyskytuje v nabídce cca čtyři roky.
Proč? Protože to už není to "správné" Colnago s osobitými tvary a detaily, které ho vždy spolehlivě odlišují od konkurence ...
Proč? Protože to už není to „správné“ Colnago s osobitými tvary a detaily, které ho vždy spolehlivě odlišují od konkurence …
Protože kdo se jednou rozhodne "lovit v těchto vodách", ten už toho až tolik zase vymýšlet nemůže. Je to v praxi něco jako když se "odborná" veřejnost dohadovala, kdo od koho kopíroval, když ve stejné době vznikla prakticky dvě tvarově totožná letadla - Concorde a TU 144. Odborníci (ti skuteční:-D) na obou stranách poctivě přiznali, že když existuje v tomto případě totožné zadání, výsledek se zákonitě moc lišit nemůže - fyzika je jenom jedna - a aerodynamika tam patří!
Protože kdo se jednou rozhodne „lovit v těchto vodách“, ten už toho až tolik zase vymýšlet nemůže. Je to v praxi něco jako když se „odborná“ veřejnost dohadovala, kdo od koho kopíroval, když ve stejné době vznikla prakticky dvě tvarově totožná letadla – Concorde a TU 144. Odborníci (ti skuteční:-D) na obou stranách poctivě přiznali, že když existuje v tomto případě totožné zadání, výsledek se zákonitě moc lišit nemůže – fyzika je jenom jedna – a aerodynamika tam patří!
... ale nějakej ten malej (nefunkčí) detail se může podařit do stavby propašovat ... proč ne?
… ale nějakej ten malej (nefunkčí) detail se může podařit do stavby propašovat … proč ne?
Nemůžeme se ale zbavit pocitu, že to stejně je takový nějaký Colnago "Necolnago" :-D.
Nemůžeme se ale zbavit pocitu, že to stejně je takový nějaký Colnago „Necolnago“ :-D.
Nic na tom nemění fakt, že to tady leží červený na zeleným i s vlastnoručním podpisem - stylově mezi lístky jetele ... :-D.
Nic na tom nemění fakt, že to tady leží červený na zeleným i s vlastnoručním podpisem – stylově mezi lístky jetele … :-D.