Colnago C-RS

Kdo si počká … ten se dočká. Trpělivost růže přináší. Kdo chce kam, pomozme mu tam!

Kdo si počká ... ten se dočká. Trpělivost růže přináší. Kdo chce kam, pomozme mu tam! Že nechápete? :) Tak jinak - To byl jeden vášnivej cyklista a ten byl strašně natěšenej na nový kolo. Mělo být krásný, mělo skvěle fungovat, to znamená - s kvalitními komponenty a doplňky, taky náležitá odolnost a životnost by nebyla od věci ... tak v čem je problém? Uhodli! Většinou se to sekne na rodinném rozpočtu - známe to všichni. Co zbývá? Trpělivě čekat až ... vám KOLOKRÁM pomůže "tam"! :)

Kdo si počká … ten se dočká. Trpělivost růže přináší. Kdo chce kam, pomozme mu tam! Že nechápete? :) Tak jinak – To byl jeden vášnivej cyklista a ten byl strašně natěšenej na nový kolo. Mělo být krásný, mělo skvěle fungovat, to znamená – s kvalitními komponenty a doplňky, taky náležitá odolnost a životnost by nebyla od věci … tak v čem je problém? Uhodli! Většinou se to sekne na rodinném rozpočtu – známe to všichni. Co zbývá? Trpělivě čekat až … vám KOLOKRÁM pomůže „tam“! 🙂

Tam, kde už se s těmi financemi dá něco vymyslet a vaše trpělivost vám, narozdíl od růží, přinese Ernestovu "květinku" pro potěchu vašeho srdíčka a pro "týrání" vašich nohou. COLNAGO C-RS je přesně to, co potřebujete!

Tam, kde už se s těmi financemi dá něco vymyslet a vaše trpělivost vám, narozdíl od růží, přinese Ernestovu „květinku“ pro potěchu vašeho srdíčka a pro „týrání“ vašich nohou. COLNAGO C-RS je přesně to, co potřebujete!

Dobře, je to sice "nižší" řada, ale! Ruku na srdce - pamatujete určitě, jak vypadala kola profíků před pár lety? Opravdu myslíme jen pár. Tohle je názorný příklad. Nové technologie, materiály, postupy, odzkoušené a vychytané detaily, v neposlední řadě i ten líbivý design, ... a stojí před vámi krasavec cenově dostupnější a opravdu jen několik vyvolených je schopno najít nějaké, opravdu podstatné, rozdíly mezi ním a tím úplně TOP modelem.

Dobře, je to sice „nižší“ řada, ale! Ruku na srdce – pamatujete určitě, jak vypadala kola profíků před pár lety? Opravdu myslíme jen pár. Tohle je názorný příklad. Nové technologie, materiály, postupy, odzkoušené a vychytané detaily, v neposlední řadě i ten líbivý design, … a stojí před vámi krasavec cenově dostupnější a opravdu jen několik vyvolených je schopno najít nějaké, opravdu podstatné, rozdíly mezi ním a tím úplně TOP modelem.

Přiznejte, poznáte jen tak od pohledu, že by se nějak ta "nižší" pozice projevovala? Ladné tvary, kvalitní lakování, vnitřní vedení lanek/kabelů, všeříkající logo(Ernestovy jetelové lístky :) )

Přiznejte, poznáte jen tak od pohledu, že by se nějak ta „nižší“ pozice projevovala? Ladné tvary, kvalitní lakování, vnitřní vedení lanek/kabelů, všeříkající logo(Ernestovy jetelové lístky :) )

... dokonce i ten maestrův podpis ...

… dokonce i ten maestrův podpis …

Tak co? Našli jste už nějakou chybičku?

Tak co? Našli jste už nějakou chybičku?

... kdepak, všechno je tradičně vkusné, elegantní, oku lahodící a kvalitní.

… kdepak, všechno je tradičně vkusné, elegantní, oku lahodící a kvalitní.

... koleček víc než dost, "stopětka" to nijak esteticky nenarušuje a "chodí" naprosto v pohodě - takže co do funkce, v porovnání s nejvyšší řadou, rozdíl minimální, co do ceny? Tak to už je jiná písnička :). Jo, kalkulačku si nechte při ruce ...

… koleček víc než dost, „stopětka“ to nijak esteticky nenarušuje a „chodí“ naprosto v pohodě – takže co do funkce, v porovnání s nejvyšší řadou, rozdíl minimální, co do ceny? Tak to už je jiná písnička :). Jo, kalkulačku si nechte při ruce …

Není to tak dlouho, když Shimano ohromilo s novým tvarováním převodníků a klik u Dury a dnes? Stopětkový compact vypadá - víc než dobře!

Není to tak dlouho, když Shimano ohromilo s novým tvarováním převodníků a klik u Dury a dnes? Stopětkový compact vypadá – víc než dobře!

Důkaz, že Big Brother vás sleduje! Totiž, správněji, KOLOKRÁM na vás myslí! :)

Důkaz, že Big Brother vás sleduje! Totiž, správněji, KOLOKRÁM na vás myslí! 🙂

At´ už kolem toho chodíte jak mlsnej kocour nebo už na tom sedíte, všude se vám připomíná, že je to COLNAGO! A tohle jméno už dlouho má a věříme že i bude mít dál, svou váhu.

At´ už kolem toho chodíte jak mlsnej kocour nebo už na tom sedíte, všude se vám připomíná, že je to COLNAGO! A tohle jméno už dlouho má a věříme že i bude mít dál, svou váhu.

Co tenhle pohled? :) působí tady snad něco, takříkajíc, lacině???

Co tenhle pohled? :) působí tady snad něco, takříkajíc, lacině???

... ty lístečky jsou snad úplně všude :). COLNAGO přede mnou, za mnou, pode mnou, ... všude kolem mě!

… ty lístečky jsou snad úplně všude :). COLNAGO přede mnou, za mnou, pode mnou, … všude kolem mě!

Kouknete a vidíte tu lehkost, fakt že nekecáme!

Kouknete a vidíte tu lehkost, fakt že nekecáme!

... aby to přijatelně jelo a bylo dost pohodlný ...

… aby to přijatelně jelo a bylo dost pohodlný …

Volba je jasná! Rozkaz zněl jasně! Mámo, skoč vybrat ... :)

Volba je jasná! Rozkaz zněl jasně! Mámo, skoč vybrat … 🙂