Cipollini RB1K & maso/uzeniny

… zimní švih, to není p….! Zima, síly rychle ubejvaj, nachlazení je tady nato tata … Proto ten bidon/placatka a všelék slivovička :-D.

... zimní švih, to není p....! Zima, síly rychle ubejvaj, nachlazení je tady nato tata ... Proto ten bidon/placatka a všelék slivovička :-D.

… zimní švih, to není p….! Zima, síly rychle ubejvaj, nachlazení je tady nato tata … Proto ten bidon/placatka a všelék slivovička :-D.

... no a kdo chce bejt silnej jako bejk, musí žrát syrový maso! Alespoň se to tak dřív říkalo :-D.

… no a kdo chce bejt silnej jako bejk, musí žrát syrový maso! Alespoň se to tak dřív říkalo :-D.

Když přijde hlaďák, vletíte rovnou k pultu! To se rozumí, THE ONE s sebou! Ne, ne, na mlíko nejedeme! To je prevence do duší - kdyby byly řidší(to se kdysi taky dělalo).

Když přijde hlaďák, vletíte rovnou k pultu! To se rozumí, THE ONE s sebou! Ne, ne, na mlíko nejedeme! To je prevence do duší – kdyby byly řidší(to se kdysi taky dělalo).

... ale když takovej řezník udělá škaredej kukuč ... přeparkuju ho raději ven. Nabídka je lákavá, takže to asi bude chvíli trvat.

… ale když takovej řezník udělá škaredej kukuč … přeparkuju ho raději ven. Nabídka je lákavá, takže to asi bude chvíli trvat.

Nakonec ale zasekl sekyru do špalku a: ... hele, vem ten krám dovnitř, vono je to docela hezký. Co ta trikolora? To je mi nějaký povědomý ...??? Vysvětlujte laikovi, že to nemá s čabajkou nic společnýho :-D. Ale mám tím pádem víc času na teplou sekanou. Housky došly, tak přikusuju uzený žebra ...

Nakonec ale zasekl sekyru do špalku a: … hele, vem ten krám dovnitř, vono je to docela hezký. Co ta trikolora? To je mi nějaký povědomý …??? Vysvětlujte laikovi, že to nemá s čabajkou nic společnýho :-D. Ale mám tím pádem víc času na teplou sekanou. Housky došly, tak přikusuju uzený žebra …

... s nově nabytou silou jenom zacvaknout a už se budou ta kola roztáčet - jako kola pětiletky :-D!

… s nově nabytou silou jenom zacvaknout a už se budou ta kola roztáčet – jako kola pětiletky :-D!

Taky se mu tady líbí, ladí!

Taky se mu tady líbí, ladí!