CIPOLLINI NK1K Naked Gold

A pokračujeme v představování exponátů a kol, která byla připravena na For Bikes :)…. Nyní jsou tato kola, co se vám budeme snažit postupně představit, určená k prodeji vám, našim zákazníkům a fanouškům italských ladných linek a křivek :). Opět tedy NK1K, nyní ale velikost L a discová verze :), tak co, líbí? Případné doplňující info na mailu jakub.svoboda@kolokram.cz

... na tomhle nářadí by asi i Harry Potter chytil zlatonku rychleji než na koštěti ...
… na tomhle nářadí by asi i Harry Potter chytil zlatonku rychleji než na koštěti …
Vypadá skvostně a klidně by to mohla být i kouzelnická proprieta, má v sobě něco magického ...
Vypadá skvostně a klidně by to mohla být i kouzelnická proprieta, má v sobě něco magického …
...a kdyby se s ním nedalo vykouzlit nic jiného, tak úsměv a zasněný pohled určitě!
…a kdyby se s ním nedalo vykouzlit nic jiného, tak úsměv a zasněný pohled určitě!
Díváme se na něj a snažíme se vzpomenout na nějakou kouzelnickou formulku, která by nám ho taky přičarovala ... snad zkusit S O S ! KOLOKRÁM !!!
Díváme se na něj a snažíme se vzpomenout na nějakou kouzelnickou formulku, která by nám ho taky přičarovala … snad zkusit S O S ! KOLOKRÁM !!!
Víte jak tohle zařízení "chodí"? Skvěle! Jako když mávnete kouzelnou hůlkou - ani nepotřebujete mumlat to abraka ...., fakt stačí jen zlehka mávnout/cvaknout - a je to tam!
Víte jak tohle zařízení „chodí“? Skvěle! Jako když mávnete kouzelnou hůlkou – ani nepotřebujete mumlat to abraka …., fakt stačí jen zlehka mávnout/cvaknout – a je to tam!
Pohled na noční oblohu se souhvězdím Velkého CIPA ... stačí jen natáhnout ruce ...
Pohled na noční oblohu se souhvězdím Velkého CIPA … stačí jen natáhnout ruce …
Když jsme u té oblohy, potažmo vesmíru - tohle sedlo s otvorem, to by mohla být jakási pomyslná černá díra, jenž pohltí vše v blízkosti , snad? Co je ale fakt, tak tohle Prologo ve spolupráci s celou stavbou pohltí maximum nežádoucích vibrací a otřesů a postará se o to, abyste plně vychutnávali tu euforii z letu krajinou ...
Když jsme u té oblohy, potažmo vesmíru – tohle sedlo s otvorem, to by mohla být jakási pomyslná černá díra, jenž pohltí vše v blízkosti , snad? Co je ale fakt, tak tohle Prologo ve spolupráci s celou stavbou pohltí maximum nežádoucích vibrací a otřesů a postará se o to, abyste plně vychutnávali tu euforii z letu krajinou …
Letos to s Roubaix vypadá tak nějak na ... , tak vám tady nabízíme symbolicky alespoň pár těch kostek a k tomu jako stylovou dekoraci NK1K.
Letos to s Roubaix vypadá tak nějak na … , tak vám tady nabízíme symbolicky alespoň pár těch kostek a k tomu jako stylovou dekoraci NK1K.
Někomu by se mohlo zdát, že vzhledem k tomu hrubému kamení působí celkem křehce, ale nenechte se zmást, klame tělem. Pokud byste na to měli nohy, přežehlí je jako nic ... zkrátka koncertní nástroj!
Někomu by se mohlo zdát, že vzhledem k tomu hrubému kamení působí celkem křehce, ale nenechte se zmást, klame tělem. Pokud byste na to měli nohy, přežehlí je jako nic … zkrátka koncertní nástroj!
No a co ještě? Snad jen ... It´s a Kind of Magic ! https://www.youtube.com/watch?v=0p_1QSUsbsM
No a co ještě? Snad jen … It´s a Kind of Magic ! https://www.youtube.com/watch?v=0p_1QSUsbsM

Napsat komentář