CIPOLLINI Bond Camouflage Grey

Jeden (James) Bond v kamufláži…. Velikost M a opět promo stroj, nejetý-ani metr, navíc na elektrice, tentokrát s Vicenzi od pana Campagnola na sadě Chorus EPS. Vyvolávací cena je, když je jaro za dveřmi, 99.000,- Kč s DPH! Více info případně prosím, do mailu: jakub.svoboda@kolokram.cz https://www.kolokram.cz/silnicni-kola/186710-silnicni-kolo-cipollini-bond-camouflage-grey-chorus-eps-racing-4-vel-m.html?search_query=CIPOLLINI+Bond+Camouflage+Grey&results=1

A u zdi se nám to střídá - stíháte to sledovat?
A u zdi se nám to střídá – stíháte to sledovat?
Tentokrát 3T "s přívěskem" - ke stavbě jsme pozvali na pomoc dráteníky - ne snad proto, aby nám zdrátovali nějak pochroumaný stroj, ale aby natahali vedení pro řazení.
Tentokrát 3T „s přívěskem“ – ke stavbě jsme pozvali na pomoc dráteníky – ne snad proto, aby nám zdrátovali nějak pochroumaný stroj, ale aby natahali vedení pro řazení.
... nezdržujte se nesmysly, nejste tady kvůli té ceduli, ale kvůli tomu Bondovi - nepátrejte po tom, kdo kde bydlel, ale přemýšlejte, kde nejrychleji vybrat potřebný obnos. (u nás k dostání zdarma mapa nejdostupnějších bank a bankomatů v okolí)
… nezdržujte se nesmysly, nejste tady kvůli té ceduli, ale kvůli tomu Bondovi – nepátrejte po tom, kdo kde bydlel, ale přemýšlejte, kde nejrychleji vybrat potřebný obnos. (u nás k dostání zdarma mapa nejdostupnějších bank a bankomatů v okolí)
... vyzbrojený elektrickým Chorusem (11)
… vyzbrojený elektrickým Chorusem (11)
... a stejnojmennými ráfkovými brzdami.
… a stejnojmennými ráfkovými brzdami.
... doplněno Selle Italia se speciálním tvarováním ...
… doplněno Selle Italia se speciálním tvarováním …
... co jí schází na kráse, vyvažuje funkčností.
… co jí schází na kráse, vyvažuje funkčností.
Stačí impuls a cvak! Už jedete na malou ...
Stačí impuls a cvak! Už jedete na malou …
Tady holt musíte "tahat" za páky, ale můžete si vybrat: přední, zadní, obě??? :-D Ale používat jenom když je to opravdu nezbytné! Raději ať to sviští!
Tady holt musíte „tahat“ za páky, ale můžete si vybrat: přední, zadní, obě??? 😀 Ale používat jenom když je to opravdu nezbytné! Raději ať to sviští!
... občas ale musíte na nabíječku!
… občas ale musíte na nabíječku!
Po delší době připomínka, že slavné "viktorky" pořád existují!
Po delší době připomínka, že slavné „viktorky“ pořád existují!