Časy jsou zlé, Kamile …

Časy jsou zlé, Kamile ... Časy jsou zlé pro všechny. Asi jo, to znamená, že teda i pro cyklisty. Hlavně pro ty, kteří se stačili vybavit a stylově oháknout a ... teď si usmysleli, že by si chtěli tu jízdu trochu zpestřit měřením svého aktuálního výkonu. Jenže! Z úspor na cyklistiku zbylo skoro ... víte co? :) No ale je to pořád ještě jenom skoro, a to znamená, že ještě by se nějaký ten groš našel. No sláva! Potom pro vás máme zajímavou volbu.

Časy jsou zlé, Kamile … Časy jsou zlé pro všechny. Asi jo, to znamená, že teda i pro cyklisty. Hlavně pro ty, kteří se stačili vybavit a stylově oháknout a … teď si usmysleli, že by si chtěli tu jízdu trochu zpestřit měřením svého aktuálního výkonu. Jenže! Z úspor na cyklistiku zbylo skoro … víte co? :)No ale je to pořád ještě jenom skoro, a to znamená, že ještě by se nějaký ten groš našel. No sláva! Potom pro vás máme zajímavou volbu.

Pedály Garmin Vector - jeden z nejdostupnějších systémů měření! Pokud groše, tolary, drachmy, brakteáty nebo nakonec třeba i nějaký to "ojro" zbylo, a ještě víc, my to umíme i za koruny! :), tak už si jenom zvolíte variantu A/ single (viz foto) nebo za B/double, kdy měří oba pedály obě nohy zvlášť. A je po problému, můžete vyrazit a měřit! :)

Pedály Garmin Vector – jeden z nejdostupnějších systémů měření! Pokud groše, tolary, drachmy, brakteáty nebo nakonec třeba i nějaký to „ojro“ zbylo, a ještě víc, my to umíme i za koruny! :), tak už si jenom zvolíte variantu A/ single (viz foto) nebo za B/double, kdy měří oba pedály obě nohy zvlášť. A je po problému, můžete vyrazit a měřit! 🙂