CAFÉ DU CYCLISTE

Tak už to na tom světě chodí, některé věci k sobě prostě patří, ať se to komu líbí nebo ne. Tak třeba k velbloudovi hrby a … k cyklistice káva! 😀 Proč to tedy „nepřiznat“ třeba na svém dresu?

Tak už to na tom světě chodí, některé věci k sobě prostě patří, ať se to komu líbí nebo ne. Tak třeba k velbloudovi hrby a ... k cyklistice káva! :-D Proč to tedy "nepřiznat" třeba na svém dresu?
Tak už to na tom světě chodí, některé věci k sobě prostě patří, ať se to komu líbí nebo ne. Tak třeba k velbloudovi hrby a … k cyklistice káva! 😀 Proč to tedy „nepřiznat“ třeba na svém dresu?
CAFÉ DU CYCLISTE - projekt pánů kavárníků z Nice. Dost specifické, ne zrovna levné, ale na druhou stranu nápadité, hezké ... Pánové mají svůj vlastní koncept kaváren, z nichž jedna je i na Mallorce - přímo v hlavním městě Palma de Mallorca.
CAFÉ DU CYCLISTE – projekt pánů kavárníků z Nice. Dost specifické, ne zrovna levné, ale na druhou stranu nápadité, hezké … Pánové mají svůj vlastní koncept kaváren, z nichž jedna je i na Mallorce – přímo v hlavním městě Palma de Mallorca.
Nikdo netvrdí, že se v takovém stylovém ohozu musíte projíždět jenom ve Francii nebo na Mallorce. KOLOKRÁM by vám rád umožnil objíždět naše kavárny(najdou se i velice slušné podniky, kde stojí za to zastavit) v tomto netradičním hávu. Kdo jiný by taky měl prodávat "kávo/cyklo/oblečení" než právě cyklisti? :)
Nikdo netvrdí, že se v takovém stylovém ohozu musíte projíždět jenom ve Francii nebo na Mallorce. KOLOKRÁM by vám rád umožnil objíždět naše kavárny(najdou se i velice slušné podniky, kde stojí za to zastavit) v tomto netradičním hávu. Kdo jiný by taky měl prodávat „kávo/cyklo/oblečení“ než právě cyklisti? 🙂
Posuďte sami - je to zase tak trochu něco jiného ...
Posuďte sami – je to zase tak trochu něco jiného …
... netradiční design ...
… netradiční design …
... kvalitní materiály a zpracování ...
… kvalitní materiály a zpracování …
Dobře v tom budou vypadat pánové i dámy ...
Dobře v tom budou vypadat pánové i dámy …
... když se třeba i tou kávou pobryndáte, může to vypadat, že to je vlastně záměr, že to tak má být ... :)
… když se třeba i tou kávou pobryndáte, může to vypadat, že to je vlastně záměr, že to tak má být … 🙂
I nějaká ta mince bude kam uložit.
I nějaká ta mince bude kam uložit.
Porozmýšlejte ...
Porozmýšlejte …
... a dejte nám vědět, svěřte se se svými názory ...
… a dejte nám vědět, svěřte se se svými názory …
... a přátelé, kamarádi! My vám ty dresy přivezeme!
… a přátelé, kamarádi! My vám ty dresy přivezeme!