Skříň s překvapením

Víte, co to znamená, když se řekne, že máte kostlivce ve skříni? Asi jo, … pokud máte nějakou tu skříň 🙂. My jsme si pořídili skříň trochu jinou, dalo by se říci, až „kouzelnou“ 🙂 Proč? No přeci kvůli vám, zákazníkům, abyste měli ten konkrétní den převzetí svého vytouženého kola spojený i se zážitkem. Určitě je to něco jiného, něž strčit kolo do ruky, tak tady to máš a jestli už jsi zaplatil, tak nazdar! Takhle můžete přijít, chvli se dívat, klidně třeba jen o samotě, posadit se, upíjet kávu a užívat si to, že budete záměrně oddalovat ten moment, kdy už si ho vezmete do rukou. Nasvítíme vám ho podle barvy, podle pocitu, nálady …. a když u toho nebudete chtít být sami, klidně si s vámi o tom novém přírustku do rodiny rádi poklábosíme – sdílená radost = dvojnásobná radost! 🙂 A možná přijde i … kouzelník! 🙂

Může to tedy vypadat třeba takhle - DeRosa King XS - "ve skříni"
Může to tedy vypadat třeba takhle – DeRosa King XS – „ve skříni“
To je ona - italská srdcovka se srdíčkem ve znaku
To je ona – italská srdcovka se srdíčkem ve znaku
Však ono se taky nejedno srdíčko roztepalo, když se stroj téhle značky zjevil někde nablízku - bohužel, od té doby už nějaký ten pátek uplynul... :(
Však ono se taky nejedno srdíčko roztepalo, když se stroj téhle značky zjevil někde nablízku – bohužel, od té doby už nějaký ten pátek uplynul… 🙁
Byla to hlavně 90-tá léta, kdy to byly stroje vskutku pro krále - jak napovídá i označení na rámu - KING.
Byla to hlavně 90-tá léta, kdy to byly stroje vskutku pro krále – jak napovídá i označení na rámu – KING.
Ale čas běží, léta utíkají, někdo vytrval, někdo trochu, někdo víc, zaspal ... ale tak to chodí v každé branži, cyklistika není výjimkou.
Ale čas běží, léta utíkají, někdo vytrval, někdo trochu, někdo víc, zaspal … ale tak to chodí v každé branži, cyklistika není výjimkou.
I když, uznejte, i tak je pořád na co se dívat - aby taky ne, když z toho jihu pocházeli takoví borci jako třeba DaVinci, Michelangelo, Santi, Boticelli, ... Pininfarina, Bertone, Giugiaro, Gandini, ... mají to v genech. A zrovna tak tam mají i ty sklony k "zaspávání", občas umí i něco odfláknout, někdy zazmatkujou - jsou to prostě lidi a ne stroje. A proto se nám ty jejich věci líbí, protože mají to srdce, tu duši! Se vším, co k tomu životu patří.
I když, uznejte, i tak je pořád na co se dívat – aby taky ne, když z toho jihu pocházeli takoví borci jako třeba DaVinci, Michelangelo, Santi, Boticelli, … Pininfarina, Bertone, Giugiaro, Gandini, … mají to v genech. A zrovna tak tam mají i ty sklony k „zaspávání“, občas umí i něco odfláknout, někdy zazmatkujou – jsou to prostě lidi a ne stroje. A proto se nám ty jejich věci líbí, protože mají to srdce, tu duši! Se vším, co k tomu životu patří.
Tenhle kousek je toho důkazem - vždycky se najde někdo, koho vezme u srdce ...
Tenhle kousek je toho důkazem – vždycky se najde někdo, koho vezme u srdce …
... a rozhodne se - tohle chci! :)
… a rozhodne se – tohle chci! 🙂
Komponenty? K téhle srdcovce? Odkud odjinud by asi tak měly být??? :)
Komponenty? K téhle srdcovce? Odkud odjinud by asi tak měly být??? 🙂
Tak přesně z téhle skříně si příště můžete vyzvedávat svého miláčka i vy. Záleží jen na vás, co si vyberete, pro co se rozhodnete. A samozřejmě nemusí zůstat jen u toho bicyklu. Jak jste si určitě všimli, ve skříni je ještě dost míst, kam se vejdou třeba ještě další kousky - podle vašeho přání. Třeba cylistická garderoba, něco na hlavu, něco na nohy, dárkový balíček s přípravky "na posilněnní", .... rozmýšlejte, vybírejte! :) Budeme se těšit!
Tak přesně z téhle skříně si příště můžete vyzvedávat svého miláčka i vy. Záleží jen na vás, co si vyberete, pro co se rozhodnete. A samozřejmě nemusí zůstat jen u toho bicyklu. Jak jste si určitě všimli, ve skříni je ještě dost míst, kam se vejdou třeba ještě další kousky – podle vašeho přání. Třeba cylistická garderoba, něco na hlavu, něco na nohy, dárkový balíček s přípravky „na posilněnní“, …. rozmýšlejte, vybírejte! 🙂 Budeme se těšit!