Sedlo Fizik Arione 00 …

https://www.kolokram.cz/sedla-mtb/43286-sedlo-fizik-arione-00-black-grey.html

Tady jsme u mistra obuvníka? Nebo u krejčího - pomůcka na žehlení rukávů ...???

Tady jsme u mistra obuvníka? Nebo u krejčího – pomůcka na žehlení rukávů …???

... ne, to by mohl být model stratosférického vysokorychlostního kluzáku - samokřídla typu delta vybaveného technologií stealth ... ?

… ne, to by mohl být model stratosférického vysokorychlostního kluzáku – samokřídla typu delta vybaveného technologií stealth … ?

Tak nic, do apríla je ještě daleko a dnes vás asi jen tak nenachytáme. :) Vždyť vy to už vlastně všechno taky znáte. Sedlo FIZIK ARIONE 00 - tímhle kouskem si náš zákazník přeje vybavit své zakázkové Cipollini - no, proč ne? :)

Tak nic, do apríla je ještě daleko a dnes vás asi jen tak nenachytáme. :) Vždyť vy to už vlastně všechno taky znáte. Sedlo FIZIK ARIONE 00 – tímhle kouskem si náš zákazník přeje vybavit své zakázkové Cipollini – no, proč ne? 🙂

Dobrá volba! Nemáme nic proti. Dostatečný prostor pro volby posedu během jízdy, proti vzhledu neřekneme ani slovo a váha? Pouhých 140 g! To nevypadá špatně. Na to, že to není jenom šlupka karbonu, ale "vešlo" se do toho ještě nějaký to polstrování? V tomhle případě to určitě není krok vedle. Jó, to se někdo nebo spíš něčí prdelka bude mít! :)

Dobrá volba! Nemáme nic proti. Dostatečný prostor pro volby posedu během jízdy, proti vzhledu neřekneme ani slovo a váha? Pouhých 140 g! To nevypadá špatně. Na to, že to není jenom šlupka karbonu, ale „vešlo“ se do toho ještě nějaký to polstrování? V tomhle případě to určitě není krok vedle. Jó, to se někdo nebo spíš něčí prdelka bude mít! :)