Na slovíčko pane mechanik :)!

Roubaix se nekompromisně blíží a stejně tak je cítit, že nová cyklistická sezona je za dveřmi! Pro mne osobně hlavně pracovní sezona … poslední 3 týdny není čas vůbec na nic / v práci jsem byl prakticky non stop :(. Připravujeme zakázkové stavby, řešíme první servisy, skladníme pro vás nové, čerstvé a navoněné zboží a různé cyklocajky, něco občas i stačíme nafotit a přiblížit vám tak co nejlépe dění v Kolokrámu a podělit se tak i s Vámi o společnou radost. Ještě že u nás venku doposud panovala tzv. arktická zima, tak jsem to měl jako takovou výmluvu a berličku, že se stejně nedá trénovat :). Od začátku roku tak mám najeto cca 1500km … je to dost bída, na mé poměry, vám řeknu :). Proto, když přišla ze dne na den nabídka mých kamarádů Tomáše a Peťka k výjezdu na Mallorcu, ostrov cyklistice zaslíbený, neváhal jsem ani minutu a během pár chvil jim sdělil: „… jedu za váma, kluci ušatý!“ Zmínění kluci se již několik let po sobě starají v hotelu Ayron o česko – slovenskou enklávu, která sem míří každou zimu a jaro za cyklistikou, přes zavedenou a nám všem známou společnost NaCesty.cz Protože jsem v předešlých letech touto dobou již sám závodil nebo mezi prací trénoval doma, byla to pro mě nyní před mým stanoveným cílem a výzvou jménem Roubaix dobrá a vlastně taky poslední možnost, jak se trochu srovnat a něco málo najet a dostat se alespoň trochu do kondice. Tak a jak jsme sem společně s taťkou Pauderou a doktorem A dorazili, připravíme možná zase po čase nějakej ten foto report, pokud nám však taky zbudou nějaký ty síly a energie :).

Slovenský bratr Peťko vždy s úsměvem / tenhle chlapík se snad ani neumí na někoho hněvat ...

Slovenský bratr Peťko vždy s úsměvem / tenhle chlapík se snad ani neumí na někoho hněvat …

Peťko kontroluje, zda mám v kole toho "správného cvrčka" do vícekolečka ... asi cvrká obstojně :).

Peťko kontroluje, zda mám v kole toho „správného cvrčka“ do vícekolečka … asi cvrká obstojně :).

Servis je v tomto směru základ! A ten v hotelu Ayron, u zmíněné firmy, naleznete zcela jistě.

Servis je v tomto směru základ! A ten v hotelu Ayron, u zmíněné firmy, naleznete zcela jistě.

Poradí vám zde odborně se vším... když vám třeba v kopci praskne hlava a odejde tak upínací systém přilby - Peťko vše opraví a uvede do původního stavu :) ... jo, i tu hlavu! :)

Poradí vám zde odborně se vším… když vám třeba v kopci praskne hlava a odejde tak upínací systém přilby – Peťko vše opraví a uvede do původního stavu :) … jo, i tu hlavu! 🙂

Možná že nám zde opraví vedle prasklé hlavy i gumové nohy :) ... chvilkama to vypadá, že mám místo nohou zahradní hadice -takže to bude potřebovat asi větší tlak ... :) Nebo jsem si měl 3x přečíst Příběh opravdového člověka???

Možná že nám zde opraví vedle prasklé hlavy i gumové nohy :) … chvilkama to vypadá, že mám místo nohou zahradní hadice -takže to bude potřebovat asi větší tlak … :) Nebo jsem si měl 3x přečíst Příběh opravdového člověka???