LIGHTWEIGHT URGESTALT DISC

Chvíli to sice trvalo, ale jak se říká: "...trpělivost Lightweight přináší!" :) Tak tedy, v loňském roce objednaný set ... — s uživateli AX-lightness Composites a Lightweight.
Chvíli to sice trvalo, ale jak se říká: „…trpělivost Lightweight přináší!“ 🙂 Tak tedy, v loňském roce objednaný set … — s uživateli AX-lightness Composites a Lightweight.
... dorazil! A "za pět minut dvanáct!" Zákazník na něm plánuje (v pohodovém tempu) objet všechny slavné průsmyky TdF. Pomalu aby tedy vyrážel ... :) :) :) K tomuhle setu - jedině kola LW WEGWEISER! Jsou krásná, lehká, "točivá", zkrátka pasují k tomu jako ..... na hrnec! :) A pro toho, kdo by bloudil a nevěděl, kudy kam - Wegweiser = směrník/ukazatel cesty - jak snadné! :) — s uživateli Lightweight.
… dorazil! A „za pět minut dvanáct!“ Zákazník na něm plánuje (v pohodovém tempu) objet všechny slavné průsmyky TdF. Pomalu aby tedy vyrážel … 🙂 🙂 🙂 K tomuhle setu – jedině kola LW WEGWEISER! Jsou krásná, lehká, „točivá“, zkrátka pasují k tomu jako ….. na hrnec! 🙂 A pro toho, kdo by bloudil a nevěděl, kudy kam – Wegweiser = směrník/ukazatel cesty – jak snadné! 🙂 — s uživateli Lightweight.
Všímaví už určitě zaznamenali - budou zde nainstalovány i další karbonové lahůdky - vidíte? Sedlovka AX Lightness ... — s uživateli Lightweight.
Všímaví už určitě zaznamenali – budou zde nainstalovány i další karbonové lahůdky – vidíte? Sedlovka AX Lightness … — s uživateli Lightweight.
Co na to obujeme??? To se ještě uvidí ... Pro první náhled stačí - je to (skoro :) ) čistě karbonová kompozice. — s uživateli Lightweight.
Co na to obujeme??? To se ještě uvidí … Pro první náhled stačí – je to (skoro 🙂 ) čistě karbonová kompozice. — s uživateli Lightweight.
No a teď posuďte sami - do parků, na náměstí, před významné budovy, ... tam všude se s oblibou instalují všelijaká výtvarná díla, skulptury, u kterých často kolemjdoucí obdivně vzdychají nebo nevěřícně kroutí hlavou a hlavně je to vždycky za pořádnou řachu! Milionama se rozhodně nesmí šetřit! :) Jen ať se lidi diví! A my se divíme taky - proč ještě nikoho nenapado třeba tohle? Není to krásnej kousek umění? To by přeci nemohlo urazit ani žádnou babičku, odpočívající v parčíku. Natož dědu - ten by jistě pookřál a zavzpomínal, na čem že se před lety proháněl on sám ... :) — s uživateli Lightweight.
No a teď posuďte sami – do parků, na náměstí, před významné budovy, … tam všude se s oblibou instalují všelijaká výtvarná díla, skulptury, u kterých často kolemjdoucí obdivně vzdychají nebo nevěřícně kroutí hlavou a hlavně je to vždycky za pořádnou řachu! Milionama se rozhodně nesmí šetřit! 🙂 Jen ať se lidi diví! A my se divíme taky – proč ještě nikoho nenapado třeba tohle? Není to krásnej kousek umění? To by přeci nemohlo urazit ani žádnou babičku, odpočívající v parčíku. Natož dědu – ten by jistě pookřál a zavzpomínal, na čem že se před lety proháněl on sám … 🙂 — s uživateli Lightweight.
Vztyčený prst, pardon vytrčená sedlovka - již zmiňovaná AX :) ... — s uživateli AX-lightness Composites.
Vztyčený prst, pardon vytrčená sedlovka – již zmiňovaná AX 🙂 … — s uživateli AX-lightness Composites.
... a další, filigránský kousek - představec - "velelehký" AX Lightness - pevně stažený šrouby, aby nám ho to neodfouklo - kdyby přišel ten pověstný vichr z hor ... :) — s uživateli AX-lightness Composites.
… a další, filigránský kousek – představec – „velelehký“ AX Lightness – pevně stažený šrouby, aby nám ho to neodfouklo – kdyby přišel ten pověstný vichr z hor … 🙂 — s uživateli AX-lightness Composites.
Jako výstavní exponát, rozhodně bez! (gumy :) ) Vypadá to exkluzivně. — s uživateli Lightweight.
Jako výstavní exponát, rozhodně bez! (gumy 🙂 ) Vypadá to exkluzivně. — s uživateli Lightweight.
A ještě pohled na decentní kotouček ... to tedy pro představu, jak to asi všechno bude vypadat ... jak jsme zmiňovali, pokud by někdo chtěl také, chvíli to trvá, takže? Kolik že jich budete chtít? :) — s uživateli Lightweight.
A ještě pohled na decentní kotouček … to tedy pro představu, jak to asi všechno bude vypadat … jak jsme zmiňovali, pokud by někdo chtěl také, chvíli to trvá, takže? Kolik že jich budete chtít? 🙂 — s uživateli Lightweight.