Předchozí kluby:   Scott cycling team Kolín

Největší úspěchy:    1. MČR časovka j. (kadet), 1. MČR silnice (junior), 15. ME cyklokros

Oblíbené jídlo:   těstoviny, pizza, telecí steak, nedělní kachna

Krédo:   trpělivost úspěch přináší

Vzor:   Denis Menšov

Největší sen:    co nejvíc si užít života

Jako malý jsem začínal s tenisem, který jsem hrál cca do třinácti let. V témže věku jsem začínal
s prvními závody na kole a to mě chytlo. Ve čtrnácti jsem jako druhým rokem žák odjel pár
cyklokrosových závodů a pak začal i pravidelně jezdit český pohár na biku i na silnici. Na biku jsem se
pohyboval od druhého do osmého místa – na MČR jsem získal bronz. Na silnici jsem jezdil kolem
desátého místa.

V kadetech jsem se prosadil až jako druhoročák, ale v cyklokrosu jsem většinou jezdil do
pátého místa a na MČR byl čtvrtý, stejně tak v celkovém hodnocení čp. Biky mi šly lépe, když jsem
jezdil pravidelně do třetího místa. Vyhrál jsem i jeden závod čp, v celkovém pořadí mi patřila třetí
pozice a na domácím mistráku jsem si dojel pro stříbro. Silnice už mi šla také lépe. Vyhrál jsem závod
čp a hlavně MČR v časovce jednotlivců, když v hromadném závodě jsem dojel desátý. Třetí ve dvou
etapách a celkově jsem byl na Haná Tour. V Jevíčku na kadetském Závodu míru jsem obsadil osmé
místo v časovce a šestnácté celkově.

Po přechodu mezi juniory jsem jako prvoročák jezdil v cyklokrosu sotva do desátého místa,
na MČR jsem dojel sedmý. Na biku jsem na českém poháru obsazoval příčky do pátého místa. Na
domácím mistráku byla bronzová medaile a podařilo se mi nominovat na dva světové poháry, kde
jsem byl 37. a 38. Poté jsem se zúčastnil ME a obsadil 20. příčku. Vrcholem bikové sezony bylo
MS, kam jsem se také dostal a dojel si pro 39. místo. První juniorská sezona na silnici nebyla tolik
výrazná. V časovkách jsem jezdil okolo pátého místa a na MČR jsem byl devátý, v hromadném
závodě pak šestý. V časovce družstev jsem však pomohl kooperativě k titulu. Na etapovém závodě
Oberösterreich rundfahrt jsem dojel celkově 16.

Poslední cyklokrosová sezona v juniorech znamenala umístění okolo šestého místa
v závodech čp. Na MČR jsem pak dojel pro čtvrté místo a na ME zajel svůj životní cyklokrosový
závod a z poslední řady dojel 15. Biková sezona začala druhým místem na čp v Teplicích a dvacátým
na světovém poháru v Houffalize. Na mistrovství evropy jsem si vytrpěl 22. místo. Defekt a pád
v posledním kole mě vyřadil z jedenáctého místa. Na MČR jsem se protrápil na desáté místo a na
juniorské olympiádě v Singapuru jsem ještě vydřel devátou pozici. Silnice začala na čp čtvrtým a
druhým místem v časovce resp. v hromadném závodě. Závod míru juniorů jsem dojel celkově 49. a
nejlepší etapou byla časovka, ve které jsem byl 32. Dalším závodem byly Sudety Tour na kterých mi
na krátké trati patřilo 5.místo celkově a 3. v kategorii. Na MČR jsem dojel v časovce čtvrtý a vyhrál
jsem titul v hromadném závodě. Poté jsem byl na Regionem Orlicka celkově desátý. Na mistrovství
světa jsem dojel 44 a na juniorské olympiádě v Singapuru 35.