CIPOLLINI RB1K Italian Champion

Aneb něco pro oči, duši, srdíčko,… jsou věci, které se jen tak neokoukají 🙂 … A tenhle fešák zde právě čeká na svého nového páníčka 🙂 ….

 

Jak vidíte, období “parkových úprav“ v KOLOKRÁMu ještě neskončilo…(to se vezme třeba CIPOLLINI)
… a vlastně proč ne, co by jeden neudělal pro zvelebení svého okolí. (na CIPOLLINI se navěsí něco od CAMPAGNOLA)
Takže máte velké štěstí, že neprodáváme třeba pozinkované kbelíky nebo krumpáče … (něco od LIGHTWEIGHTU)
… ačkoliv, … pro leckoho by se možná v parčíku taky dobře vyjímaly … 🙂 (a ven s tím!)
Vždycky se říkalo, které materiály s čím a kde k sobě pasují – sklo, kámen, dřevo, … no a řekněte sami, co ten karbon? Když se to hezky, co hezky?! Když se to krásně(!) zpracuje, tak ať ho dáte kamkoli, všude je radost se na něj podívat. (a jak se na něm jede? To si vyzkoušejte už sami! 🙂 )
Pravda, asi se z něj “sochá” jinak než z mramoru nebo z žuly, ale taky to chce kus kumštu. A když to ve výsledku nejen funguje, ale ještě i vypadá, tak je to, … no prostě paráda! Někdy stačí se fakt jenom koukat a koukat a člověku je u toho hezky… — s uživateli SUPACAZ a MCipollini.
Kdo už z předchozího nepoznal nebo ještě nestačil přečíst – tady má možnost to napravit – Super Record! Takže až na ta kola, kompletní Ital, jak se patří!
Tady je vidět, že když už se vylaďuje, tak potom už se musí každý detail – a jde to! 🙂 Kluci od FSA umí taky hezky vymazlit svoje komponenty…
U Prologa to platí zrovna tak – tady navíc i s “asistentem protiprokluzu” 🙂 … — s uživateli Prologo.
Champion pro championissima! Proto taky ta trikolora, ta tomu dodá šmrnc! — s uživateli MCipollini.
Bacha! Neplést s maďarskou klobásou! 🙂 …
Jasně, už vás asi nepřekvapíme, počítali jste (vlastně ani už nemusíte) dobře – 11. Možná ještě někoho překvapí jedině to lanko. Ale doufáme, že zlaté, klasické mechanice ještě neodzvonilo. Ta má a ještě dlouho bude mít své kouzlo. Postavte vedle sebe moderní superpočítač a parní lokomotivu a pořádně si obojí prohlédněte. Po chvíli sami poznáte, co má “větší duši”… — s uživateli Campagnolo Česká Republika.
… a máme tady už zmiňované – kámen, dřevo, karbon, … a kus gumové hadice 🙂 (pohodlná TUFA 25 🙂 ) — s uživateli Lightweight.
Trochu sochařiny – podívejte se pořádně! Nepřipomínají vám ty Máriovy košíky postavu s rukama objímajícíma bidon? (ten tam, samozřejmě, teprve přijde zasunout 🙂 ) — s uživateli MCipollini.
Jenom se chytit, nacvakat správný převod a vyrazit, klidně i po těch kostkách, ty 25-ky to celkem dobře přežehlí … — s uživateli SUPACAZ.
Přiznejte se, koho už svrbí dlaně?
… tak si jenom vyberte svoje osvědčené pedály, namontujeme a jede se!
Jede se dělat paráda …
Pane jo, taky vás fascinuje ten lehce mlaskavej zvuk novýho řetězu při svižný jízdě??? 🙂
Co jinýho by se taky s tímhle cajkem dalo dělat, než se prohánět krajinou a potom se při odpočinku kochat pohledem? 🙂
… jo, asi takhle. No jo, klidně občas mrkněte i na tu opálenou dívčinu u vedlejšího stolku před kavárnou – zjistíte, že ona kouká taky – na CIPA! 🙂 …