CIPO “CITIGO”

To si takhle zákazník něco vymyslí a my se postaráme, aby to dopadlo…

 

… třeba takhle! Koukáte, co? Cipollini NK1K v poněkud netradičním ohozu.
No jo, jenže jak tuhle podivnost pojmenovat???
Snad se motorkáři neurazí – CAFERACER?
Nebo raději ICECREAMRACER? 🙂 My to máme blízko do NDR :), tak třeba FAHRRADKUNSTSTRASSELAUFER?
STREETSMAN? HIGHSOCIETYCYCLE? HOLIDAYRUNNER?
COOLCYCLE? Nebo zůstaneme u nadpisu a budeme mu říkat CITIGO?
Víte co, říkejte si tomu každý jak chcete, ale uznejte, že něco podobného zase tak moc často k vidění není. Je na tom ale patrné, že to není jen nějaký úlet, ale že zákazník měl celkem jasnou představu (můžeme potvrdit) a my jsme měli jasno v tom, že budou starosti… 🙂 … ale takový jsou nakonec hezký. Myslíme, že se podařilo určitě něco zajímavýho, co stojí za omrknutí.
Koukejte a můžete se dohadovat, k jakému účelu si majitel tuhle konstrukci pořídil. Aby přijel na pracovní schůzku řádně rozdýchaný, prokrvený s jasnou myslí a s čistou hlavou? (až na ty mouchy:) )
Nebo naopak se jel po vyčerpávajícím, neplodném a marném jednání vydýchat na vice či méně čerstvý vzduch?
Nebo shodí oblek, veme ze šňůry sepraný triko, ustřižený rifle a v žabkách si zajede na kávu?
Každopádně, když už mate v každý místnosti jedno CIPOLLINI, tak ho chcete mít na očích i tehdy, když zrovna v dresu nevětráte třeba “úterního” ostrýho CIPA :). Proč teda ne?
Vášnivý kuřák má na každý den svoji Dunhillku – borec cyklista má taky jasno
… nejenom na každý den, ale i pro každou příležitost má svýho CIPA. Nechcete se taky inspirovat??? (samozřejmě jsou i další značky, a to jak dražší, tak ale i podstatně levnější, je to jasný? 🙂 )
Tentokrát se nebudeme až tolik věnovat strojení, komponentům – to všechno vlastně vidíte sami. Můžeme jenom říct, že to nebylo až tak snadný, vybrat všechno tak, aby to chodilo, ladilo s ostatním materiálem a aby stroj získal přesně ten styl, ten výraz, jaký byl požadovaný.
Nakonec to vypadá, že všechno do sebe zapadá, jakoby to byla “sériovka”, že ty komponenty už byly vyrobený přesně k tomu účelu, pro tenhle bicykl – tak by to mělo být.
Řekněte, napadá vás ještě něco, čím by se dalo tenhle komplet doplnit? Možná namísto košíků dva speciální držáky – na srolovaný denní tisk a na 1ks doutníku. Ten doutník ještě jo, ale ten tisk? To je asi blbost – kdo by si chtěl kazit pocit z jízdy čtením nějakých nesmyslů???
Tohle je bez debaty – je to krásná klasika, dá se na tom slušně sedět a vypadá to! Jo!
… je to tak, jako kdyby ten šaltr vyrobili na zakázku právě pro něj!
Tichý američan (latinoameričan 🙂 ) v Praze (v Plzni 🙂 ) – námět pro nový bestseller??? 🙂
Když už zaparkujete tady…? Co teď frčí? Eura, Dolary, Rubly, Drachmy, zlato, platina, bitcoiny, drahý kameny(bacha, aby to nebyly jenom ocucaný bonpari!!! Už se něco podobnýho stalo, fakt! 🙂 ) … vykašlete se na to – investujte do cyklistiky! Na tom kole si aspoň můžete zajet na dobrý pivko – budiž, do tý Plzně! 🙂
… takže poslední návrh: THE BANK MESSENGERS FIGHTER ? 🙂 Líbí?