Chcete oblékat vlastní kůži :)?

Nebaví vás nekonečné prohrabávání věšáků na prodejnách, brouzdání po internetu a bezvýsledné hledání toho správného ohozu pro cyklistické vyjížďky?

A je úplně fuk, jestli se jedná o výletní courání, cykloturistiku, polykání kilometrů nebo dokonce totální závodní sebedestrukci, … 🙂Chápeme, jsme na tom úplně stejně. Když už by se třeba podařilo něco sehnat ve správné velikosti, zákonitě je k mání jen jeden kousek a na kamarádku, ženu, kámoše-spolutrpitele, atd. – na ty už prostě neníííí! A je tady problém, … a je to k nas….!!!

No a že nezajdete, že nezavoláte, že nenapíšete??? K nám! Vždyť víte, že jsme tady pro vás a co je pro jednoho problém, to je (samozřejmě 🙂 ) pro nás taky, ale!! My ho vyřešíme!!! Takže jestli se toužíte nějak odlišit, vyladit, vystajlovat, … a klidně i kolektivně – kontaktujte nás.

Přijďte v pohodě se svým vlastním návrhem nebo se jen poradit a ono to dopadne – musí :)! Pro názornost můžete mrknout na jednu z realizovaných zakázek:

Tak to se třeba několik bláznů (v dobrém slova smyslu) dá dohromady, navrhnou si svůj vlastní design a ...
Tak to se třeba několik bláznů (v dobrém slova smyslu) dá dohromady, navrhnou si svůj vlastní design a …
... vyrazí takto prezentovat nejen sebe, ale i výsledný produkt do daleké ciziny ...
… vyrazí takto prezentovat nejen sebe, ale i výsledný produkt do daleké ciziny …
... až do dolce bella Italia!
… až do dolce bella Italia!
Jo, přesně tak :), parta kluků z Lovosic dostala takto novou kůži z Kolokrámu na účast amatérského závodu se slavným jménem: Milan - San Remo! Tak hodně zdaru v novém ohozu nejen na závodech :)!
Jo, přesně tak :), parta kluků z Lovosic dostala takto novou kůži z Kolokrámu na účast amatérského závodu se slavným jménem: Milan – San Remo! Tak hodně zdaru v novém ohozu nejen na závodech :)!