AX Lightness

Tady si někdo vedle poctivý, fortelný kovařiny odložil něco – něco z kategorie „HIGH HIGHTECH“ cyklokomponentů – AX LIGHTNESS.
Když budete chtít utrácet velký sumy za malý věci, máte možnost. A tihle karbonoví mágové to fakt umí, to je bez debat! Tak si za to taky nechaj náležitě zaplatit.
A abyste nemysleli, že se jenom patlaj s pryskyřicema a pečou karbon! Uměj to i s „hlínou“ a sochaj z toho taky extra kousky! Třeba tyhle kliky. To když se potom střetne mikrokosmos s makrokosmem a tenhle hliník s karbonem je v konjunkci s odpovídajícím rámem, vznikne věc nevídaná … a najednou tady máme (kolikátý už?) div světa :).
Když si takovými komponenty zušlechtíte svůj bicykl, je to jako byste si pořídili část z vozu F1. Jo, u nich si ti nejlepší nechávají spíchnout spousty dílů pro tyhle rakety na kolech. Takže nějaká ta praxe a zkušenost tam asi bude …
Nikoho nenutíme, ale nestálo by za to, aby vám vaše drahá polovička namísto platinový spony na kravatu koupila třeba … třeba něco od AX LIGHTNESS ???